Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan reagálnátok arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok arra, ha kiderülne hogy a párotok titokban egy társkereső oldalra regisztrált?

Figyelt kérdés

... és mindez teljesen véletlenül derült ki, egyik ismerősömnek dobta fel "ajánlottként", aki aztán szólt nekem.

A fiú miatt költöztem egy másik megyébe, és adtam fel mindent, ami addig az enyém volt. Történt mindez két hónap együttélés után. A fiú nem tagadott semmit, bevallotta hogy valóban nem volt szép dolog, de ő ráébredt hogy kapcsolatfüggő. Ja, és ha nem derült volna ez ki, sosem adja a tudtomra.

Azóta is együtt lakunk, megbocsátottam neki mert szeretem, mindent megtettem annak érdekében hogy boldog legyen és jöjjön rá hogy mit veszíthet, viszont állandóan bánt, megaláz. Most már én is úgy gondolom hogy egy ilyen destruktív kapcsolatból jobb menekülni és elköltözni.


Hogyan reagálnátok egy ilyen helyzetre, ha életetek szerelme ilyet tenne a hátatok mögött? Véleményekre lennék kíváncsi. Köszi! 25/L, a fiú 27.



2017. máj. 1. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Mivel minden férfi egyformán rossz, ezért mindegy melyik keseríti meg az életed.
2017. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem rossz egyformán mindegyik, az első válaszolót csalódások érhették.


Hagyd a francba ezt a csávót, vissza se nézz. Ő társkeresőzik és még ő viselkedik veled bántóan? Mi tart mellette egyátalán?

2017. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Hát, nyilván az lenne a magyarázat, hogy neki egónövelésre van szüksége, és ilyenkor nőknek megengedett ilyen oldalakra regisztrálni. És ha nem értek egyet, akkor nőgyűlölő vagyok, és himsoviniszta is :D
2017. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem találtam megfelelő albit, illetve mivel én költöztem az ő albérletébe, nem igazán szeretne menni. :) Már másfél hónapja történt ez, azóta megy a huzavona és a kínzás. Szakított velem, de mivel nekem ő az első komoly kapcsolatom, nagyon nehéz elengednem... Viszont tudom, hogy eddig is túl sokat elnéztem és tűrtem neki. Nem tudom hogyan dolgozzam fel ezt a szeretetlenséget... Mindenféle rossznak elmond, és mindenbe beleköt. Tényleg, mindenbe. Nagyon durva. :(
2017. máj. 1. 19:00
 5/15 anonim ***** válasza:

Kapcsolatfüggő. Vagyis előbb összejön valaki mással, és ha biztosra megy nála, téged csak akkor dob ki.

A társkereső oldalon az utódod keresi, és nem alkalmi szexet.

Itt a bibi.


Most azért bunkó veled, hogy te mondd ki, hogy vége, és ne ő legyen a kötsög, aki kidob.


Ezért nem ér xart se a távkapcsolat. Ezer év alatt se ismeritek ki egymást, aztán​mikor összeköltöztök jön a pof.ára esés.

2017. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Amellett hogy bunkó velem, még szakított is. Így mi rá a magyarázat?

Niylván fájt volna az is nagyon, de megértettem volna ha azért szakít mert már nem szeret. De így?! Nem volt problémánk a kapcsolatban, néha vitáztunk, de kik nem vitáznak... Elmondása szerint rádöbbent hogy neki olyan nő kell akit elnyomhat, és az ő érdekei érvényesülhetnek többször, mert neki ez "ad biztonságot".


Lenne egy tippem, hogy ez a mentalitás nem éppen normális elmeállapotra vall... Ennek ellenére nagyon szeretem a fiút, és nagyon szenvedek az elvesztése miatt.

2017. máj. 1. 19:11
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

#6


Mondom neked, hogy minden férfi egyformán rossz, ő sem volt kivétel.

2017. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kidobnám
2017. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát, ő már kidobott. Mégis iszonyatosan fáj, hogy egy ember, akiben teljesen megbíztál így át tud verni ilyen rövid időn belül ráadásul...

Megkérdezhetem, hogy neked így könnyebb lenne a "távozás", vagy inkább nehezítené az egészet? Én sajnos az utóbbi táborhoz tartozom.

2017. máj. 1. 22:14
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne tedd ezt magaddal. Tök egyértelműen kimondta, hogy elakar nyomni.. Arra gondolj, hogy mennyire jó lesz megszabadulni tőle. Semmiképp se arra, hogy veszítesz most valamit.
2017. máj. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!