Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, akik általában nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik általában nem étkeztek egészségesen, hajlandóak lennétek ezen változtatni, ha?

Figyelt kérdés
A barátnőtöket zavarná a dolog, hogy mondjuk minden reggel péksütit esztek, és inkább csomagol nektek ételt egész napra, reggelit, ebédet, amit finomnak is tartanátok? Cserébe neki fontos lenne, hogy ne egyetek édességet reggelire, ebédre. Ez mennyire gáz szerintetek a nő részéről, nem túl anyáskodó?
2017. máj. 10. 08:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Csomagolhat, de azt ne akarja megszabni senkinek, hogy milyen edesseget eszik melle az illeto esetleg vagy hogy ehet-e egyaltalan.
2017. máj. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, ha valaki törődik a párjával. Az biztos,

hogy gazdaságos, de nem feltétlen kell ebédre is csoma-

golni. Sok helyen meg van oldva az étkezés, főtt étel,

ami azért kell. Viszont pl vacsorára néha főzhet (és

a férfi is), amiből még másnap is lehet enni :)

2017. máj. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát én már átmentem egy életmódváltáson. Most egy álom lenne ez a lány, hiszen ha rakna nekem kaját, akkor megspórolnék egy csomó időt, ami most azzal megy el, hogy magamnak csinálnom. Viszont el tudom képzelni, hogy valakit ez nagyon zavarna, pláne, ha nem lenne elhízva. 23/F
2017. máj. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

én pl reggelire és ebédre is pékségben vásárolt kaját eszem általában, édességből is elég sokat eszem

amikor régen húgom vagy anyám csinált szendvicset (nem én kértem meg őket), akkor az sokkal jobban esett :)

szóval ha ilyen barátnőm lenne az is jól esne biztosan :)

de néha a somlói és gesztenyepüré reggelire kell :) de nem gyakran, max havi 1-2x :)

am pékségben vásárolok, de sokszor sósat veszek :)


24F

2017. máj. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ebédre úgy értettem, hogy főtt ételt csomagolni.
2017. máj. 10. 08:46
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem anyáskodó, volt ilyen párom, nagyon szerettem érte, csak nagyon elkényelmesít az ilyen, és elpuhulnék mellette. Aztán végén belefárad, én meg megsértődök érte, blablabla...

Inkább próbáltam kímélni avval, hogy magamnak intéztem az ennivalót, de ő meg ezen sértődött meg.

Szóval a csajok nem egyformák, finoman kifejezve...

(egy nő ismerősöm nemrég kijelentette, ő aztán egy férfi utána se csinálna meg semmit)

2017. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Elég sok időbe telt, hogy rávezettem a párom, ne csomagoljon nekem soha semmi kaját:) Tudom, szeretetből tette. Viszont az, hogy én aznap mit és mennyit szeretnék enni, mindig indulás előtt derült ki számomra is. Oké, hogy egy menzán, munkahelyi kajáldába az van, ami van. Más körülmények között meg legyen már annyi döntésjogom, hogy azt és annyit eszek, amit én akarok. Ebből adódóan, azt sem vártam soha, hogy főtt kajával várjon otthon. Főzünk, azt megbeszélve, mi az amit mindketten jó étvággyal fogunk enni.
2017. máj. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Össze sem jönnék ilyen emberrel. A ruháiba esetleg a mozdulataiba vagy a munkáiba nem szeretnél beleszólni?


Az elfogadható egyedül, hogyha csinálsz kaját, megkínálod belőle, de ha nem kér, elfogadod és békénhagyod. Ha ízlik neki, megkérdezed, hogy szeretne e belőle vinni ebédre magának. Ha igent mond, kirakod neki a dobozt az asztalra és hagyod, hogy megtöltse és elrakja magának.

2017. máj. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 mikeXxX ***** válasza:
Engem nem zavarna sőt még imponálna is hogy odafigyel rám bár én is édességfüggő vagyok így ezzel lehet én is bajba lennék !
2017. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kollégám felesége ilyen, a kolléga minden nap hozza a joghurtos, karobos zabpelyhes kutyulékot amit egyetlen mozdulattal önt is a kukába és megy a büfébe rántott húsos szendvicsért...
2017. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!