Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Ti költöznétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti költöznétek a szerelmetekért?

Figyelt kérdés

Mondjuk nagyon szeretitek, jó vele, viszont hetente 1-szer látjátok, mert nincs kocsitok, neki sincs, így marad a busz. Az viszont 1.5 óra utazás.

Ti mennyi idő után döntenétek úgy, hogy közelebb költöztök, illetve az egyenlő azzal, hogy ő költözzön hozzátok az új helyre?


2017. máj. 14. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Én simán!
2017. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a szüleivel él, biztos nem költöznék hozzá. Nekem szerencsére (szüleimnek hála) van egy kis lakásom. Ha az is messze lenne neki, vagy nem akarnak oda, akkor keresnék egy köztes helyet, mondjuk egyenlő távolságra a két várostól, ( Ha esetleg a munka a saját városunkba köt ) a mostani lakást kiadnám albinak és mi ebből tudnánk fizetni a másik lakás díját. Kicsit macerás, de simán bevállalnám. 24/f
2017. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinek hol van munkája, és mennyire szereti? Ha a csajnak nincs állása, mert pl tanul, én nem fogom feladni a kedvelt, jól fizető munkám csak azért, hogy a nyakára költözzek, és szempillát rebegtetve nézegessük egymást csórón. De ha ott is van állás, amit megkaphatnék, és szívesen el is fogadnék, akkor természetesen költöznék. De egy pár hónapos kapcsolatért nem fogom elhajítani az életcéljaim, vagy álmaim munkáját, függetlenül attól, hogy mennyire szeretem.
2017. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
max akkor ha külön megyünk.. szülőkhöz nem költözöm be!
2017. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem szulokhoz!

Kulon telepules, ahol lenne alberlettamogatas a melohelyrol. Bar az alap kb. 160, de ha van kepesitese akkor magasabb. Es az egyiknel ingyenes a szallas, a masiknal 60%ot fizeti az elso evben.

2017. máj. 14. 18:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon utánanéztél, hogy elcsábítsd a barátodat. :D hajrá :)
2017. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A 60%os cegnel en dolgozom. Az ingyenes szallasosnal pedig ket ismerosom. Egyik pecsrol koltozott ide :D
2017. máj. 14. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Másfél-két évet mondanék, attól függően, hogy a mostani lakóhelyemen mennyire van felépítve az életem, illetve az új helyen milyen lehetőségek várnak.
2017. máj. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi tavaly novemberben ismerkedtünk meg barátnőmmel, kimondva december óta vagyunk együtt. 100 km távolság miatt mi is csak hétvégén tudtunk találkozni, és április eleje óta együtt lakunk. Én költöztem, együtt vettünk ki egy lakást
2017. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem 1 hónap után költöztetett magához a párom, mert másfél óra volt az út kettőnk között. Azóta úgy alakult, hogy vissza kellett költöznöm a szülőkhöz, ő pedig költözött velem együtt, kérnem sem kellett!! Szerencsés vagyok, szeret engem.

24/N

2017. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!