Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb ostobaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb ostobaság amit megtettetek a szerelmetekért, vagy azért hogy összejöjjetek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 10. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmi

Nem kellett küzdenem érte, megtetszettem neki, udvarolt, ő is tetszett, és együtt vagyunk 5 éve. :D

2017. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Magànnyomozot fogadtam és figyeltettem majd a feleségére kültem egy jo pasit és a kiszemeltemnek nem mondtam el hogy csaljàk de ràjött maga és kidobta a feleségét..én meg ott voltam segitettem ahol tudtam neki..
2017. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Figyelzem a kiszemeltnek a privàtjait tudtam fülig szerelmes belém de nem tudott kilépni igy segitettem neki hogy egy jo pasi elcsàbitsa az asszonyt..

És mivel olvastam a pasi nem kicsapongo életű igy hozzàmentem azota is eggyütt vagyunk..

2017. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Mindjàrt jönnek a kommentek hogy undoritő féreg vagyok stb.de csak vàlaszoltam anonim..

Vagy csak trollkodok mint a béla?

2017. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Megszöktem vele és hozzàmentem titokba mert olvastam az a vàgya hogy feleségül vegyen..én meg minden vàgyàt teljesitem..sőt olvastam gyereket is akar-pedig én nem akartam idős vagyok màr hozzà..

42N

2017. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Hu én feltörtem a kiszemeltem facebookjàt és olvastam hogy rolam àradozik hogy ellene velem egy lakatlan szigeten is csak az zavarja ott nem lenne borotvàja gyantàja ő meg szereti mikor babapuncija van meg nem bökös .. hàt elvittem egy hétre egy kis romantikus hàzikoba az erdő mélyén fürödtünk a toba pucéran és mivel meglepi buli volt vittem neki ruhàkat meg borotvàt hogy ne érezze magàt kellemetlenül elöttem-meg ugyis szeretem a csupasz testét simogatni kényeztetni 50F
2017. ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hatalmas ostobaság volt, hogy egyáltalán elmentem vele randizni.. mentem volna inkább a haverokkal inni :D
2017. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lelkileg tönkretettem valakit, aki azóta is mélydepresszióban küzd, de már nem tudok neki segíteni.

Nagy erő... nagy felelősség s még kicsi voltam, nem csak jóért éltem.

2017. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Zaklatásig küzdöttem érte. Vagyis hogy végre a valódi önmagamat lássa, de nem sikerült megváltoztatnom benne a rólam kialakult képét (rossz volt, mást ismert meg bennem, mint aki vagyok), így nem tudtam elfogadni a visszautasítást. Persze észrevettem mikor már átléptem a határt, úgyhogy onnantól kezdve zárlatot rendeltem el a témával kapcsolatban, és megszakadt az érdemi kommunikáció köztünk.
2017. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Feladtam érte mindent..megutàlt a csalàdom,zsarolt a férjem..belekényszeredtem egy olyan dologba amit senkinek a legnagyobb ellenségnek se kivànok csakhogy legyen melom és ne vegyék el a gyerekeimet..utànna lelki nyomorék lettem egy lelki roncs aki ha csak a multra gondol sir..amiken àtmentem..és még mindig csak àlmodoztam holott cserbenhagyott a bajban..anyum is mondta ő nem fog neked munkàt keresni nem fog neked segiteni csak széditett..

Most hogy talàlkoztam vele megvàltozott..nem az aki volt..egy egyszerű munkàsemberbe szerettem bele és aki lett az egy beképzelt gazdag aki mindenkit lenéz csak az a jo amit ő csinàl amit ő vesz..persze most is hitegetett hogy nincs meg neki se màr a pàrja..de màr màs lett mindig közel engedett majd ellökött..most se ilyen csak azért csinàlta megutàljam ne keljen elmondania hogy benne volt mindenbe az elmult éveim gyötrelmeibe..



Ő gazdag volt csak sose mutatta??teszteli a nőket?jàtszik màsok érzelmeivel?


Ezért mondjàk ne egyvalaki legyen a mindened mert ha elveszited nem lesz semmid se!! :(


Mától új útra lépek nem hívlak

Már ha mindenáron ezt kéred,

Mától elfelejtlek téged,

Már tudom jól hogy nem múlik amit érzek,

Élj boldogan nélkülem csak játszottál velem,

S hagytad, hogy elhiggyem.


Ha majd nem leszek neked

S valami nyomja a szíved

Rájössz, majd hogy nálam

Jobban senki nem szeretett.


Ha majd nem leszek veled

S valami nyomja a szíved

Engem hívsz, de késő lesz

Már rég távol leszek..

2017. ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!