Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Én vagyok a hibás ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás ezért?

Figyelt kérdés
Összekoltoztunk a parommal es a parom nap 24 órajaban az apjaval beszel telefonon,folyamatosan messengeren ha elmegyunk valahova akkor meg 5 meterrel elottem megy és tiszta ideges.
2017. máj. 27. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem igen.

Nem tudom miért, de biztosan nem lehet véletlen, hogy így érzel szóval igazat adok neked.

2017. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rosszul tettem fel a kerdest, a parommal veszekszunk ezen és mondja hogy tonkre fog menni igy a kapcsolat stb.
2017. máj. 27. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már rég tönkrement....
2017. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Néhány ember annyira gyökér :D Most komolyan... minek vagy egy ilyen faszival?
2017. máj. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fish1 ***** válasza:

Összeköltözés előtt nem csinálta ezt? Ha valaki függő, akkor annak vannak azért jelei.

Amúgy gáz, ha tényleg annyival se tisztel meg, hogy rád figyeljen, ha épp veled van. De azért arra kíváncsi lennék, hogy ez a nap 24 órájában valójában mennyi idő, mert így kívülről nézve azt is el tudom képzelni, hogy te vagy rákattanva teljesen és már az is zavar, ha napi 5 percet trécsel vele. A kérdés 2 sorából ez nem derült ki, igyexem különböző lehetőségeket vizsgálni.

2017. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ő elköltözött otthonról de csak a cuccaival... Nem veled él hanem máshol miközben hazavágyik.
2017. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!