Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom anyukája normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyukája normális?

Figyelt kérdés
Négy éve vagyunk együtt a barátommal, mindketten egyetemre járunk. A szüleim imádják, úgy szeretik, mintha a saját fiuk lenne. Sokat van nálunk, részt vesz a családi programjainkon, stb. Az ő családja alapvetően másmilyen, mint az enyém, de próbáltam mindig tisztelni és elfogadni őket. Mostanában viszont az anyukája kezd egyre inkább feldühíteni. Pár napja írt nekem pár sort arról, hogy elment valamilyen aukcióra. Vissza is írtam neki egy kis késéssel, megírtam, hogy vizsgáztam, nem volt előtte időm. Beszéltem kicsit a tárgyról, mert véletlenül tudom, hogy nagyon érdekli a történelem. Erre kaptam egy tömör, velős választ, hogy ez mind szép és jó, de ő fiával szeretne beszélni. Pontosan ilyen stílusban. Ezzel mit lehet kezdeni?
2017. jún. 13. 12:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
Mi lenne ha engednéd hogy a fia válaszoljon?
2017. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
52%
Huh... Biztos zavaró. De próbálj túl lépni rajta. Ne bosszankodj ilyenekem miatt. Inkábbpróbálj meg kedveskedni, de valamilyen szinten tarts is távolságot tőle. Az én barátom anyukája is ilyen. Akármennyire próbálok kedves lenni, úgy érzem, mintha valami miatt neheztelne rám. Elképesztően rossz érzés. Esetleg próbálj meg a párodnak szólni, hátha rákérdez a szüleinél, vagy valami. Vagy te is rákérdezhetsz.
2017. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De akkor miért személyesen nekem ír?
2017. jún. 13. 12:39
 4/24 anonim ***** válasza:
14%

Tehát Ő írt neked "valamiről", Te is írtál neki "valamiről" -ami nem tartozott a tárgyhoz.

Erre Ő visszaírta, hogy rendben!

De most már szeretnék beszélni a fiammal!

Mi ezzel a problémád?

2017. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
aZ nem derült ki h ha a fiával óhajt beszélni miért nem őt kereste?
2017. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
42%
Ha ez alapján kétségbe vonod hogy normális, akkor vajon a valóban hülyékről hogy vélekedsz?
2017. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem közös facebookotok, e-mailetek van, akkor megírhatod neki, hogy elnézést, mivel a te e-mailedre/facebookodra írt, úgy gondoltad, veled szeretne beszélni. Ha a fiával szeretne beszélni, írjon neki.
2017. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Akkor másolok.

Ő:Tegnap elmentem egy aukcióra.

Én: Igen? És találtál valami érdekeset? Ne haragudj, hogy nem írtam tegnap, vizsgára készültem amerikai történelemből. Képzeld, a koreai háborút húztam. (Jelezném, hogy történész.)

Ő: A fiammal szeretnék beszélni. Ne kérj bocsánatot, de a fiammal kell beszélnem.


A fiával akkor beszél, amikor csak akar. Én nem vagyok semmilyen csatorna köztük. Viszont bármikor szeretnék nyitni felé, félresöpör, mintha nem is léteznék. Amikor a barátom először elmondta neki, hogy együtt vagyunk, ismeretlenül kijelentette, hogy biztos valamilyen kis kur.a vagyok.

2017. jún. 13. 13:04
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

Én inkább modortalannak mondanám. Nem érdekli, mi van veled, csak magáról ír, ne óhajt rólad tudni, csak a fia érdekli.


Egyszerűen levonnám a következtetést: te közömbös vagy számára vagy zavaró tényező a fia és közte lévő kapcsolatban.

2017. jún. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Legjobb lesz, ha nem pedálozol ennél a nőnél. Hidd el, csak kudarcnak élnéd meg. Nem kell jópofizni vele, úgyse fogja viszonozni, mert ilyen. Elítél elsőre, bántja, hogy elveszed a fiát tőle.

Ne foglalkozz vele, ne adj a véleményére és meg van oldva. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

2017. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!