Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csinálnátok, ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a barátotok akivel már 4 éve együtt vagytok mostanában "elfelejt" napokig fogat mosni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 27. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék neki,nem bonyolítanám túl a dolgot.
2017. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szóltam neki, annyit mond, hogy szájvizet használ..

Közben meg a tegnap előtti kajamaradék ott van a fogai között..

2017. jún. 27. 10:20
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Mondanám neki, hogy a szájvíz csak kiegészítő, de nem pótolja a fogmosást. Úgyhogy ne gyerekeskedjen, mosson fogat.


Ha erre sem hajlandó fogat mosni, szakítanék. Nekem ez non szensz és nem az a kategória, amin úgy gondolom vitázni kell, mivel mérhetetlenül igénytelen dolog. Egyszer egyszer kimarad, mondjuk mert buli után részegen csak kidőlt aludni, szerintem az belefér, na de napokig?

2017. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ilyet elfelejteni?

A fogára rakódó lepedék talán nem emlékezteti rá nap mint nap, hogy tán mosni is kéne? :DDD


21/L

2017. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem hagynám.

Az én párom elég igényes volt, aztán néha együttalvás során elkezdte bejátszani, hogy minek mosson fogat, majd reggel fog. Mondom este, elalvás előtt még chipsezel meg kólázol, nehogymár.

Így nem várhatja el, hogy majd puszit adok neki, vagy bármi.

Szerencsére mostmár odafigel megint, ez csak pár napi hóbort volt.

Ne hagyd. Vagy akkor megmondod neki, hogy te se fogsz fogat mosni és rá fogsz lehelni egész nap.

Vagy egyél hagymát, és lehelgess rá, hátha kapcsol.

2017. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kreativan közölném vele, hogy megyek, mert a fogaim 2 perces fogkefe buliba akarnak menni amit nagyon imádnak, mert sorba állva várják a fogkefét, hogy beszélgessen velük, aztán a zene hatására a fogkefe mindegyikkel egyesével táncolna is, és megkérdezném, hogy akar-e csatlakozni. :D
2017. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4 napig????? Ez nagyon durva. Ilyet el sem tudok képzelni, egyet sem nagyon,de lehetnek olyan speckó helyzetek.
2017. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De a kérdező irta, hogy használ szájvizet, szóval a szájviz félig fogmosásnak számit, mert fertőtleniti a szájüreget.

A kérdező nem irta, hogy milyen tipusú szájviz, mert vannak speciális fogorvosi szájvizek amiknek nagyon erős a fertőtlenitő hatása, és jó erős antibacteriális hatása is van.

Nem irta többek között, hogy a kedves barát szokott-e rágózni.

Mert nyáltermeléssel a szájüreg szintén fertőtlenitve van.

A kellemetlen lehelet pl. a kevesebb folyadék beviteltől is lehet, aminek következtében a nyáltermelés is kevesebb, tehát a szájüreg kevesebb nyáltól egy ici picit szárazabb és igy ez is okozhat illatokat, a fogmaradék nem hinném, hogy nem zavarja. Én is ebéd után átlagban szájvizet használok és egy jó erős tv macis gargalizálással nekem az étel maradék is bungi jumpingol a kádba aztán élmény csúszdán megy le a fürdökádi élmény fürdő csúzdán, szóval azért lehet, hogy mos fogat mikor nem csekkolod.

Ez is olyan, mint a takaritás, csak akkor szólnak amikor már takaritottál, hogy takaritani kéne, mert nem nagyon vetted észre, hogy takaritva lett volna, pedig megelőzve téged takaritva volt.

:)

Van ilyen. De mint ahogy irtam, én szólnék neki, hogy jöjjön el velem fogkefe buliba, mert a fogaknak már nagyon bulizhatnékjuk van. :)

2017. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezd igénytelenedni. Első lépcső.
2017. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnék puszit/csókot az zicher.

Mi együtt fürdünk és mosunk fogat minden este. Ez mondjuk neked megoldást is jelenthetne. Nálunk már 8 éve tart ez a rutin.


Eleve nagy gond, ha nincs benned annyi spiritusz hogy elrugdosd fogat mosni. Bármilyen rossz érzés nélkül küldöm el fürdeni vagy hajat mosni a páromat, ha úgy gondolom szükség van rá. Nem gyerek, hogy megsértődjön.

2017. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!