Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen idősen mosta a fogát a...

Milyen idősen mosta a fogát a gyereked egyedül, köpéssel, öblítéssel együtt. Addig hogy mostátok a fogát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
én csak a kérdés egyik részére tudok még válaszolni. A kisfiam 16 hónapos. Még nem tud öblögetni, köpni, a fogkefére egy filmrétegnyi fogkrémet teszünk, de nem édeset, amit jólesne lenyelni, hanem gyerek Elmexet (1 éves kortól ajánlott), ezzel megmossuk a fogait, aztán még ő játszik "ő is megmossa", majd kimosott fogkefével bő vízzel még egy kicsit átdörzsöljük neki. de van direkt olyan fogkrém, amit le is nyelhet, nincs tőle baja (Nenedent azthiszem..)
2011. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3 éves koruk körül, mikor oviba kerültek, ott mindenki magának mossa. Előtte mindig közös program volt a fogmosás, ha ők mosták maguknak, én akkor is átmentem még a fogukon párszor, mert elég ügyetlenül fogták a fogkefét. De az oviban gyorsan megtanulták, gondolom a többiektől ellesve.
2011. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
most 2 éves,és ő mossa a fogát köpéssel öblítéssel együtt.az első pár sikálás az enyém,gyorsán alaposan átmosom,aztán ő mossa,én meg mondom hol mit csináljon,aztán öblít és ki is köpi.
2011. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27 hónapos, sikálja a fogát, de azért segíteni kell neki. Kiköpni ki tudja, de öblögetni még nem.
2011. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
25hónapos kora óta kompletten, szépen mossa a fogát.
2011. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
26 hónapos a kisfiam. Még én mosom neki, de már ő is kezdi mosni. Kiköpni még nem tudja a fogkrémet, lenyeli:-)
2011. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2.5 éves korától köp és öblít, és sikálja is a fogait. De én azért előtte megmosom neki, mert az ő sikálása még nem olyan alapos.
2011. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!