Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, nők! Hogy képzeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Hogy képzeltek el a gyakorlatban egy cuckold kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ugye a cuckold azt jelenti, hogy a férfi arra is izgul, ha a párja mással is van.

Tehát hogy tudtok elképzelni egy ilyet, figyelembevéve a hétköznapokat is?


2017. jún. 30. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy.Ha másra is szükségem van a páromon kívül, akkor nem leszek párkapcsolatban.Egyszerű.
2017. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én most nem azt kérdeztem, hogy a te esetedben, hanem mint kívülálló.
2017. jún. 30. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Kívülállóként sem képzelem el sehogy.Ez már nem Párkapcsolat, hanem csak szexkapcsolat.Az előbbi kétszemélyes, az utóbbi annyi, amennyit elbír.
2017. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Én nem tudom elképzelni. Ez nekem nem párkapcsolat. Szex van, de intimitás nincs. Az intimitás és a szex 2 különböző dolog. Ahol nincs intimitás ott megszűnt a párkapcsolat szerintem.
2017. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jaj.

Úgy látom magas ez nektek :(

2017. jún. 30. 14:40
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Miért lenne magas?Az hogy te arra izgulsz, hogy az ún.párodat más bass..za szét előtted, az normális párkapcsolatban nem jellemző.Ez tehát csak szexkapcsolat némi biszexualitra való hajlammal, amivel te vagy megáldva.
2017. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Pont ez a baj, hogy le se írod a véleményed, csak egy bújtatott "én vagyok a király" sódert lapátolsz.

Nem tudom speciel hogy lesz szexkapcsolat egy kapcsolatból azért, mert évente pár alkalommal bevesznek valakit.

2017. jún. 30. 15:01
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Úgy lesz kérdező, hogy az a valaki,aki állítólagosan a páromnak nevezi magát, vígan odavág egy másik pasinak, hogy ba...n széjjel.Ez nekem nem pár Innentől, csak szexpartner.Az, hogy Hányszor akarja ezt egy évben, az teljesen mindegy.
2017. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudsz kielégíteni egy nőt, és tudni akarod, hogy mit szólna hozzá, ha kiadnád másnak a melót?
2017. júl. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a gyakorlatban nem tudnék ilyet elképzelni, számomra a 100% monogámia jelenti a komoly kapcsolatot.

Ismerősi körben van ilyen, de valahogy nem tudom elképzelni őket hosszútávon, annak ellenére, hogy a srác eljegyzésről meg gyerekről hadovál.

Számomra a monogám kapcsolat egyfajta birtoklást is jelent, azaz nem kívánok mást a páromon kívül, és ő sem viselné el a gondolatot, hogy más férfivel legyek rajta kívül.


Ennek ellenére... gyakorlatban tényleg csak alkalmi jelleggel tudom elképzelni a dolgot, azaz, hogy nem a trió/négyes/akármi a szexuális élet átlagos formája, hanem csak valami extraként, időnként. Így a hétköznapokban nem másabb, mint egy bármilyen más kapcsolat, csak néha fel van dobva az extra szex.

Ha ez a hétköznapokba is bekúszik, az már az egyéb országokban divatos életközösségekre hajaz. :) Tudom, hogy nem csak keleten, de a modern felfogású amerikaiak körében is divat néhol (oké, főleg férfiak, több nővel, de van fordítottra is példa), de én soha nem tudnám magam elképzelni ilyen kapcsolatban, és azt is nehéz elképzelnem, hogy működhet hosszú távon.


Ismerősi körben csak az elején említett alkalmi szex dolgot láttam.

2017. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!