Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Én is ugyanaz a kiállhatatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én is ugyanaz a kiállhatatlan, hisztis barátnő vagyok, aki nem akartam lenni. Hogy változtassak?

Figyelt kérdés
Àllandóan hisztizek, mindene megsèrtődõk,felidegesítem magam. Fèltèkeny vagyok,flegma,kiàllhatatlan. De nem akarok ilyen lenni. Sajnàlom a pàrom,hogy ezt kell elviselje. Attól fèlek,hogy emiatt telik be nàla pohàr.

2017. júl. 2. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Foglalkozz önismerettel, növeld az önbizalmad mert a féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

Vedd sokkal lazábban a dolgokat. Beszélgess sokat őszintén és mélyen a pároddal.

Gondolkozz el azon, hogy miért vagy ilyen gyerekes. Mire jó ez neked?

2017. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha már ezt magadon felismered, az egy jó pont.

De vannak nőcik, akik még ilyenkor is szentül meg vannak győződve, hogy nekik van igazuk, és okuk van rá, hogy akkora tiplik.

2017. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Önbizalomhiány meg frusztráció.

Vagy nem jó ember mellett vagy, vagy alul értékeled magadat, nem vagy elégedett az életeddel.

2017. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Van-e rá okod, az a kérdés. Mert volt olyan barátnőm, akinek qrvázott a pasija és azért féltékenykedett, de az istenért sem hagyta el.
2017. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A legrosszabb ***** válasza:
18%
Semmi gond. Olyan vagy, mint a nők legalább 99%-a: hisztiztek, durrogtok, besértődtök a semmin, hazudoztok, hülyének nézitek a másikat és természetesen mindenkinek azt terjesztitek, hogy a párkapcsolatotokban kizárólag ti vagytok az áldozat. Tényleg semmi gond, már megszoktam.
2017. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Egy pohár hidegvíz a fejre megteszi. :D
2017. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha ezt tényleg egy csaj írta ki, akkor a válaszom: csak rajtad múlik, milyen vagy, a te döntésed, hogy akarsz-e ezen változtatni. Ha akarsz akkor tudsz is.

Ha egy pasi írta ki, aki be akarja ezzel bizonyítani a barátnőjének, hogy a válaszolók is elmondják majd a csajt minden sz@rnak, és így könnyebb szakítani vele, akkor azt mondom, hogy ez óvodás szint, ha a barátnőd ilyen, akkor valószínűleg okot adsz rá, úgyhogy elsősorban magadban keresd a hibát.

2017. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszeru: ne legyel ilyen!

Konnyu rajta valtoztatni, a ferfiak elenyeszo resze viselkedik igy.

2017. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen,làny vagyok. "Legrosszabb" nevű vàlaszolónak pedig üzennèm,hogy èn nem hazudok a pàromnak,nagyon kènyes dolgokat is megbeszèlünk,ès nem terjesztgetek semmit. Tudom,hogy mikor így viselkedem ő az àldozat,ès aki borzasztóan èrzi magàt,nem èn!

2017. júl. 3. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!