Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyit költ nálatok magára a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költ nálatok magára a párotok? Illetve ti magatokra?

Figyelt kérdés

A közös kasszánál ez mekkora rész az egészhez képest?

Gondolok itt hobbira, kozmetikus-fodrász-körmös, ruhák stb, tehát amit tényleg csak saját magára költ az ember.


2017. júl. 25. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Végre jönnek normális kérdések is! Jeee :)


Párom havi szinten kb 30-40 talán. Én ritkábban de akkor többet. Általában hobbira, ruhára ami éppen szembe jön.

2017. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sejtelmem sincs, nem számolgatjuk. Csak megvesszük, ami kell.
2017. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Július havi saját magunkra költés:


60

10

2017. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én olyan 30-40.000-et költök ruhára, cipőre havonta

Kozmetikumokra olyan 3 havonta kb. 10.000-et. Csak alapozót, szempillaspirált használok, ezenkívül csak testápoló, deó, stb. kell. Vegán márkákat veszek.

A szórakozás az, ami változó. Most pl. voltunk egy hosszú hétvégén Tirolban, fejenként 50.000 ft volt amit elköltöttünk (szállás+szórakozás), de az is előfordul, hogy csak elmegyünk egyszer étterembe meg termálfürdőbe, akkor kb. 10.000 ft-ból megvagyok egy hónapban :)

Tehát átlagosan min. 40.000 ft, de lehet a duplája is esetenként.


A férjem nehezebb kérdés, ő pl. van hogy pár hónapig semmit nem költ ruhára, aztán vesz egy farmert meg egy cipőt és búcsút inthet 60.000 ft-nak.

Vagy a múltkor pl. vett egy blutooth hangszórót 20.000-ért, ezek olyan dolgok amikre szívesen költ de nem lehet meghatározni rendszeresen mennyit.

2017. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ott elbukik a dolog, hogy nincs olyan, hogy közös kassza, pont az ilyen fasságok miatt 😃
2017. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Közös kasszàn vagyunk összeköltözés óta. Soha nem volt semmilyen vita a pénz miatt. Változó, ki mennyit költ. Van hogy 2-4 hónapig semmi, aztàn meg veszek( rendelek) 10-20 vagy 30 ezerért egy jó adag könyvet Èn csak erre szeretek költeni. Ilyen többször is van egy évben. A férjem szeret eljàrni kàrtyàzni, kb ugyanilyen összegeket költ rà pàrszor egy évben. Sminkcuccot nem hasznàlok sokat, ha kifogyóban van, hozzàcsapjuk a nagybevàsàrlàshoz, a dezodoromat szintén. Az egyetlen rendszeres amit minden hónapban veszek és csak nekem kell az a külön vitaminom+ ricinusolaj hajpakolàshoz. A kettő együtt kb 5000 ft. Ezeket is nagybevàsàrlàskor vesszük meg.

Göncöket nem veszünk havonta, tök felesleges, csak ha valami màr hordhatatlan, elszakadt. Kozmetikushoz, fodràszhoz, körmöshöz nem jàrunk, pénzkidobàsnak tartjuk. A férjem hajàt (2cm- re) és a szakàllàt ( borostàsra) én vàgom géppel 2 havonta, az én hajam sajna sokkal lassabban nő, ha szükséges fél év utàn beugrom anyuhoz és vàg a végéből.. Ennyi.

2017. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan 20körül de nem mindig. Előfizetése van és néha pár külön megvehető számítógépes játék, felszerelés amire inkább szeret költeni. Engem jobban érdekelnek a tusfürdők gyűjtése hobbi szinten ruhákat inkább alkalomszerűen de min negyedévente.
2017. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!