Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők lányok akiknek alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők lányok akiknek alacsonyabb barátjuk van, válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Olyanokat kérdezek akiknek a párjuk alacsonyabb vagy esetleg ugyan akkora mint ti, vagy pár centivel magasabb csak. De olyan is válaszolhat akinek csak az ex pasija volt ilyen.


Szóval volt már, hogy ezt a tulajdonságát esetleg vonzónak/szexisnek találtátok? Először is fennakadtatok a magasság témán vagy nem problémáztatok rajta? Ti szeretnétek egy kicsit alacsonyabbak lenni vagy szeretnétek ha Ő egy kicsit magasabb lenne? Szerintetek milyen szinten zavaró a magasság dolog ha az illető nem komplexusos hanem egy normális magabiztos személyiség? Volt már, hogy valaki megszólt titeket emiatt? Ha igen mi történt? Írjátok le azt is milyen magas a párotok és ti mekkorák vagytok.


2017. júl. 30. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Én 165 cm vagyok, a férjem 170 cm.


De, ha bármilyen cipőt veszek fel, kb. egymagasak vagyunk.


Őt, sosem zavarta a magassága, magabiztos és izmos és határozott.


Én élvezem, hogy a szemébe tudok nézni, hogy nem kell lábujjhegyre állnom, hogy megcsókoljam, vagy a fülébe súgjak egy kis huncutságot...


Nem a hónaljánál vagyok, amikor átölel. (Ezt azért írom, mert volt egy exem aki, 180 cm körül volt... kényelmetlen volt, ha a fülébe akartam valamit súgni nem ment, csóknál is, ágyban is probléma volt a magasságkülönbség.)

2017. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Én 177 cm vagyok (nő), ő 180.


Szerintem nem a magasságától lesz valaki vonzó. Engem soha nem zavart, hogy csak egy picit magasabb, előző barátommal talán egy magasak voltunk centire pontosan, az se érdekelt. Nőhöz képest én nőttem magasabbra, mint az átlag, férfiaknak a 180 körüli magasság már átlagosnak mondható, de én soha nem akartam alacsonyabb lenni, kifejezetten szeretem a 177 centimet.


Szerintetek milyen szinten zavaró a magasság dolog ha az illető nem komplexusos hanem egy normális magabiztos személyiség?


Ebből a kérdésből süt, hogy komplexusos személy tette fel a kérdést. Pedig olyan dolgon problémázni, amin esély sincs változtatni, nagy butaság. Aki meg emiatt megszól, az egy sggfej, nem kell foglalkozni vele, ha nektek jó.

2017. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Én 173 centi vagyok ő 175. Igazából eszembe se jutott, hogy ez gond lenne.
2017. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A férjem 169 cm, én 167 cm vagyok.


Sosem volt egyikünknek sem gond a magasság.


De neki sem volt sosem kisebbségi érzése emiatt. Miért is lenne?


Nem a magassága tesz valakit férfivá!

2017. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A férjem összement a korral, így is szeretem.
2017. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
181 magas vagyok, párom 179 kb. Néha viccelődik vele, de sose zavarta igazán és engem se. Én személy szerint nagyon szenvedtem a magasságom miatt és mindig szerettem volna egy 10 centit elajándékozni. Nehéz volt párt találni sajnos és sok volt a kikosarazás a magasság miatt.
2017. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi szinte egy magasak vagyunk, őszintén szólva eleinte pont ezért nem tetszett, mert nagyon magassarkú mániás vagyok, és az exeim is mindig sokkal magasabbak voltak nálam. Nehezen szoktam hozzá, volt aki gonosz megjegyzéseket tett ránk, hogy hogy nézünk már ki...de végül is megismertem és mára már mindenkinél jobban szeretem, a magasságát meg pont lesz.rom. Borzasztó értékes ember, és hála neki nem sebes állandóan a lábam a magassarkútól 😅

Jaaaa meg ahogy előttem is említették rengeteg előnye is van. :)

2017. júl. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, 180. Volt exem 172 centivel, engem nem zavart, őt nagyon. Nem mertem magassarkút felvenni, de még így sem karolt át, nem bújt oda hozzám az utcán, ilyesmi. Frusztráló volt. Előtte többször randiztam alacsonyabb pasival, sose zavart (család mindig azzal ugratott gyerekként, hogy mellém kissámli kell úgyis :D), utána már azért jobban megnézem. Nem kizáró ok a magasság, de nem bánom, ha mondjuk csak nem sokkal alacsonyabb nálam a másik, akkor kisebb az esély a komplexusra. Egyébként semleges, nem lesz egy pasi vonzóbb a szememben a magasságtól.

Párom egymagas velem, őt nem zavarja az sem, ha magassarkú van rajtam, nem érzem azt, hogy kellemetlen vagyok neki, így ez teljesen jó.

Fiatalabb fejjel mindig alacsonyabb akartam lenni, mert személyiségre olyan kis bújós ölelnivaló vagyok, de az meg elég hülyén fest így, hogy olyan vagyok, mint az Eiffel-torony. :D Az csak a 160 centis szende lánykáknak áll jól. Mostanra már elfogadtam magam így, ahogy vagyok. :)

2017. júl. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igrn, először problémám volt vele (ex is alacsonyabb volt és kisebbségi komplexusos brom), de már nem izgat.


Szexisnek, igen, imádom a hobbitos kinézetét (nem hájas, de irto jol néz ki a zömöksége).


Mivel ö nem.komplexusos, semmilyen hátrányt nem érzek. Szeret, imád ölelni, csokolni (a szexnél amugy sem számít), határozott, magabiztos és teljes biztonságben érzem magam vele.


Volt aki megszolt, azt két jeges mondatban helyretettem. Idióta, aki külsö alapján itél.


Magassarkut nemm hordok, igy mindegy a dolog :)


168 (ö 165) cm, 28n

2017. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!