Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, hogy külön szobát szeretnék majd a feleségemnek (barátnőmnek), s magamnak?

Figyelt kérdés

2017. aug. 9. 14:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek kell egy zug ahová elvonulhat a saját kedvteléseinek élni, pihenni.
2017. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit gondolok erről, hogy ha ez sem neked, sem a párodnak és sem a kapcsolatotoknak nem tesz rosszat, akkor csináljátok.
2017. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Erről álmodom!
2017. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy TE VAGY AZ ÉN EMBEREM:-)

De tenyleg. Szerintem ez a hosszu boldog elet titka.

2017. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Sunshinedoll ***** válasza:
10%
Minek, hogy a feleséged két külön szobát tartson rendbe? :D
2017. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

#15!

Mindenki a saját szobáját takarítja.

2017. aug. 10. 13:05
 17/23 Nagyfater ***** válasza:
0%

Pontosítsunk:

Ha azért szeretnél külön szobát, mert szeretnél egy saját kuckót is a lakásban, akkor az rendben van.


Ha azért akarsz külön szobát, mert kezdettől külön akarsz aludni, akkor még vagy éretlen vagy a házasságra/együttélésre, vagy alkalmatlan. Fiatal korban ugyanis éppen az együtt alvás intimitása erősíti legjobban az összetartozást, és az teszi élvezetessé és változatossá a szexet. A külön szoba idősebb korban jellemző és érthető, amikor egyrészt a szexnek már nincs akkora jelentősége, másrészt amikor már egészségügyi problémák is nehezítik az együtt alvást. De fiatalon így indítani - komolytalan.

2017. aug. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Mi a párommal 15 éve vagyunk együtt, kb. 8 éve külön alszunk, ez mindkettőnknek jobb így. Más a ritmusunk. Én már este 10 körül aludnék, ő még éjfélkor sem. Én reggel már 6 előtt szeretek felkelni, ő 8-ig semmiképp. A hosszú és boldog kapcsolat titka a külön hálószoba. :-)

Persze fiatalon más szempontok voltak nálam is előnyben. :-)

2017. aug. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy a párom nem a testvérem. Ha nem vagytok képesek egy légtérben boldogulni, akkor kár erőltetni az összeköltözést is. Mi a 60-hoz közelítve is összebújunk este, még ha aznap pont nem szexelünk is. Mert kell az intimitás, egymás közelsége, a másik illata, szívverése.

Nappal kit erre, kit arra szólít a munkája, de az estéket egymásnak szenteljük. Még TV-t is kiiktattuk az életünkből, és jószerivel csak berendezési tárgyként funkcionál. Ha két ember még otthon is külön életmódot folytat, ha más-más ingerek érik, borítékolva van az eltávolodás. Hiszen mindenki változik, s ha nem adják meg az esélyt, hogy ez a változás a másikéval azonos irányba történjen, az csak távolodást eredményezhet. Meg aztán a telefont buzerálni egymás mellett is lehet, és az is ugyanolyan elmagányosodást eredményez, mint a külön szoba.

2017. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nekem tetszik az, hogy mindenki alhat külön, ha akar, és átmehet a másikhoz, aki akar. máskülönben az együttalvásnak szokás jellege van, és a biztonságérzeten kívül nem is annyira érdekes. nem próbáltam még amúgy, de szeretném.
2017. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!