Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Más szokott gondolkozni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szokott gondolkozni azon, vajon magammal tudnék-e élni?

Figyelt kérdés
Elsősorban nőket kérdeznék, vajon saját magaddal tudnál-e élni, esetleg pár hétig eltudnád-e viselni saját magad? Tényleg kiváncsi vagyok, hogyan vélekednek erről, hiszen általában az a jellemző, hogy a nők hosszutávon nem képesek békében élni? Ennek sok oka van, de ez esetben, amikor magaddal kellene élned, nem lennél szebb, csúnyább, okosabb, szexibb...ugyanolyan lenne kivül-belül ő is, mint te.
2017. aug. 16. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én simán ellennék magammal.
2017. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nyilván tudnék.
2017. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyesmiken gondolkodni, de ha abból indulok ki, hogy édesanyámmal milyen nehezen vagyunk el, ha napokig együtt vagyunk, akkor semmi jót nem látok ebben sem. Mondjuk, a környezetem örülne, ha a másik énemen vezetném le a hisztijeimet, és nyugisabb lennék velük cserébe, én meg hallgatnám a saját bullshitjeimet, amíg bírom, szóval fifty-fifty lenne.
2017. aug. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon ellenék! Arra használnám,hogy kijavítsam a hibáim,és tovább fejleszteném ami jó.
2017. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Igen, tudnék.


Ugyanis amikor engem valaki "nehéz esetnek" lát, vagy nem érti, mit miért teszek, akkor kezdődnek a bonyodalmak. Magammal ez nem lenne gond, hiszen ismerem magam, tudnám, miért vagyok ilyen, és hogy hogyan lehet kezelni engem. Rettentő megértő párja lennék saját magamnak! :D

2017. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Pfuú, de jó kérdés így éjszakára!.. 😊

Tehát, magammal élni, úgy h én is nő vagyok, vagyis, vagyok aki vagyok, meg "ő" is én, kívül-belül? Hát...,jól piccsán rúgnám, h szedje össze magát.

Röviden, ennyi.

2017. aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát vannak kellemetlen tulajdonságaim is, de szerintem el tudnám magamat viselni.

Nagy tanulság volt, hogy többször is előfordult, hogy barátnőimmel, akikkel amúgy jóban vagyok, (más-más alkalmakkor) össze voltunk zárva pár napot utazás során. Azt a nyafogást, hisztériát, amit lerendeztek... Némelyik gusztustalan és bunkó is volt egy idő után. Embertpróbáló volt. Nos, én nem vagyok ilyen, állom a sarat, nem készítek ki másokat. Nőként is tapasztalom, hogy nagyon sok nő hisztis, nem csoda, hogy nem tudják őket elviselni párkapcsolatban.

2017. aug. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves Ágnyeszka! Akkor a másik Ágnyeszka is nyugodtan pi-án rúghatna téged :)

Ha saját magatokkal lennétek összezárva, kivülről látnátok magatokat, saját hülyeségeteket is el kellene viselni. Én úgy gondolom, hogy lakva ismeri meg az ember a másikat. Persze, mindenki ismeri valamennyire magát, de az egyébként idegesitő szokásokat "mástól" is elviselni, még ha az is te vagy...

2017. aug. 17. 00:05
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! 😊

Ez egy kicsit bonyolultabb. Mint, ember, el tudnám viselni magam, sőt. Ki ne szeretne egy jó indulatú nyuszifület maga mellett. De, egy határozatlan segfej kimondottan kiábrándító. Minden adottsága megvan, kicsit persze tunningolhatja (kell is, főleg külső), de minden megvan benne, h sikeres legyen. Na, ide kell pi.csán rúgás...

Csak így értettem.

Én értem magamat. 😉

Köszi a kérdésed! 😘

2017. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretnék magammal élni, mert hál égnek alig van rossz, idegesítő tulajdonságom, szóval nagyon jól működne. És folyamatosan szórakoznánk :D
2017. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!