Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom sokkal jobban keres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom sokkal jobban keres, mint én, hogyan működhet?

Figyelt kérdés
Amikor összejöttünk, akkortájt végeztem a sulival, éppen munkát kerestem. Ő már dolgozott, nem keresett kimagaslóan jól, de fix munkahelye volt. Èn nagyon nehezen találtam, sehol se tudtam hosszú távon elhelyezkedni. 1 év után találtam egy egész jó fél állást, ugyan nem keresek jól, de legalább van munkám. Párom év elején viszont munkahelyet váltott, ahol több, mint dupla annyit keres, mint eddig. Örülnöm kellene neki, viszont helyette inkább zavar. Azóta bármire szüksége van, azonnal meg tudja venni magának, nem kell fizetésig várnia, még az 50-60ezres autó szervízek is beleférnek. Néha olyan lazán kezeli a pénzügyeket, hogy kellemetlenül is érzem magamat miatta, vagy megharagszom rá. Sajnos én úgy vagyok, hogy még ruhát se nagyom veszek magamnak, csak amikor muszáj, még az autóm műszakijára is fél évvel előtte elkezdtem gyűjteni. Szeretem, de néha nagyon bánt, hogy ilyenkor egyáltalán nem elnéző velem, hisztizésnek veszi, amikor egy nagyobb kiadás hallatán rossz kedvem lesz, vagy amikor bizonytalanná válik a munkahelyem, és amiatt sírok. Próbálkozom folyamatosan másik munka keresésével, de sajnos a környékünkön női munkát találni nagyon nehéz. Hogy érhetném el, hogy elnézőbb legyen?
2017. szept. 3. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Együtt éltek?
2017. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még nem, de hamarosan összeköltözünk, ezért is félek az anyagiaktól, mert nem szeretném, hogy az legyen a téma, hogy ő tart el...
2017. szept. 3. 10:13
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Igy hogy te magadra vagy hagyva, "oszt' oldd meg ahogy akarod", igy nem mukodhet. De koztetek ez nekem inkabb tunik valamifele viszonynak, ahol most epp kozos alberlok is lesztek, mint valodi, "egymasra szamitos" kapcsolatnak. Az en parom eleg rendes nagysagrendekkel keres tobbet nalam, de sosem volt ez problema. Sosem elnek vissza vele, de sosem hozott olyan helyzetbe sem, hogy irigynek kene ra lennem. Itt nem a penzzel van a gond, hanem a pasival.
2017. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem jogos amit érzel ezzel kapcsolatban, de ha te is találnál egy ilyen munkát, akkor bizony úgy lennél vele, hogy neked sem okozna gondot egy-egy kiadás dolgokra, és egy darabig biztosan élveznéd, hogy haladsz előre, és bármit megvehetsz. Ha nem két kézzel szórja a pénzt, akkor egy ideig lehetsz türelmes szerintem, de jobb lenne inkább a jövőbeli tervekről beszélgetni (nem sarokbaszorítva, hanem egy laza beszélgetésben), hogy kiderüljön mennyire tervez előre.
2017. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

és akkor mi van?


Ez szerelem, vagy gazdasági érdekkapcsolat? Annyit tégy meg, hogy ne utaltasd magad rá , mert ha vége a kapcsinak, ne koppanj, de ezen kívül nem értem mi a bajod. Ha a nő, ha a férfi keres jobban akkor mi van? vagy úgy keresel partnert, hogy nettó fizetésed NEKED legyen több és ezt számonkéred az első randin? WTF?

2017. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Így akkor hogy akartok összeköltözni? Ha egy műszakira nincs pénzed, akkor albérletre, rezsire hogy lenne? Ha csak nem kitartott akarsz lenni.
2017. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Már miért lenne kitartott? Közös kasszán lesznek és annyi.
2017. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy nincs rá pénzem, csak míg ő könnyen költekezik, nekem megerőltető egy nagyobb kiadás. Nem albérletbe megyünk, hanem egy örökölt házba, tehát csak a rezsin kell osztozkodni. És fèlreértés ne essék, nem a pénzt sajnálom/irígylem tőle, hanem azt, hogy neki nem okoznak problémát az efféle kiadások.
2017. szept. 3. 19:42
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon fura ez a viszony ami köztetek van, és a pasid vagy kicsodád hozzáállása is. Ha közös életetek van, miért nem vagytok közös kasszán?



Nálunk egyértelmű volt, hogy mikor a páromnak-később férjemnek emelkedett a fizuja, akkor az azt jelentette, hogy több lett a pénzÜNK. Amikor nekem emelkedett a fizetésem, akkor az megint csak azt jelentette, hogy több lett a pénzÜNK. Mi pénzünk van, mi kiadásaink, mi otthonunk, mi közös életünk. Most pl pár hónapig vonnak a fizujából 40 ezret, mert törleszt egy tartozást. Alapvetően az övé, mert őt büntették meg, de igenis segítünk egymásnak, ezért a mi tartozásunk, együtt oldjuk meg a problémát.


Úgy tűnik a pasid nem úgy gondol rád, mint élete párjára, csak egy lakótársra. Lassan el kellene gondolkodnod arról, milyen jövőtök van együtt, és mi értelme összeköltözni? Később mi lesz? Ő elmegy nyaralni, te meg otthon maradsz mert nincs pénzed tengerparti nyaralásra??? Ha esetleg hó végére te kifogysz a pénzből akkor hagy koplalni miközben ő dőzsöl? Vagy ha gyereket vállaltok és nem lesz pénzed pelusra akkor várd meg a családi pótlékodat, vagy a gyedet mert ő nem ad semmit? Hol az összetartás? Hol a jóban-rosszban? Ne is haragudj, de ez nem kapcsolat.

2017. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad bele, ami fontos infó lenne, hogy párod hogy áll ehhez?

Mármint hangoztatja, hogy az ő pénze, ő veszi, stb vagy teljesen természetes, hogy megveszi a vacsorát vagy bármit, ami KÖZÖS.

2017. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!