Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet-e egy kapcsolat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e egy kapcsolat, ha az egyik fél sokkal vonzóbb, mint a másik? Nem okoz-e ez kisebbségi komplexust a kevésbé attraktív félben?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem egy idő után az lehet a probléma, hogy a vonzóbb felet mindenki megnézi az utcán, a másikat meg kevesebben. Ez egy idő után feltűnik mindkét félnek.

De ha ez nem probléma. Egyébként én is hasonló cipben járok és néha úgy érzem nem illünk össze, pedig szeretjük egymást.

2009. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vonzónak lenni sokféleképpen lehet!


Nemcsak külsőleg, de -és ez a tartósabb- belső tulajdonságainkban is. Tény, hogy kezdetben a külső fogja meg az embert, de egy idő után jóval meghatározóbbá válik maga a személyiség. És ha az vonzó, megnyerő, sziporkázó, csábító...nincs okod attól félni, hogy emiatt nem működik a kapcsolat.

2009. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk működik. A feleségem szép, ex-fotómodell, alkata most is olyan, mintha 20 évvel lenne fiatalabb. Én meg elhízott, kopaszodó, undorító alak vagyok. De nincs ebből gond.
2009. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szerintem nincsen szép meg csunya ember....mindenkinek más a szép és csunya...ha a pároddal szeretitek egymást és őt meg téged se zavaar ez az egész akkor mit foglalkozol másokkal??? mindenki gondol azt amit akar...és ettöl szerintem senki nem érezheti megalázva magát!!!ha mégis zavar akkor légyy büszke a párodra hogy ő mijen jol néz ki és a tied...ha meg fordítva van akkor meg legalább nem kell féltékenynek lenni hogy netalántán szemezne valakivel!!!
2009. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Működhet, mert a "csúnyácska" fél gondolhatja azt, hogy: "lássátok, én nem vagyok egy szépség, mégis én kellettem neki, és nem ti :P"

És különben is, ha szeretik egymást, nem tök mindegy? Ha meg nem szeretik egymást, az sem a külsőn múlik, szerintem. :)

2009. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
És a szép mit gondol,amikor megnézik az utcán,h milyen csunya párja van?
2009. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szereti akkor nem fogja érdekelni más véleménye, ha meg ennyi annyira zavarná, hogy gond adódna belőle akkor nem szerette :P
2009. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen működhet, mi magunk vagyunk erre az élő példa. Mikor a párom megismertem, egy egyszerű, kis semmitmondó emberkének láttam, semmi sem fogott meg benne, hiszen eddig más körökben forgolódtam, mindenkit az ujjam köré tudtam csavarni, akit csak akartam, hisz vonzó, dekoratív nő vagyok. Az első randi után úgy köszöntünk el, hogy akkor majd még találkozunk, de nem gondoltam komolyan. Aztán mégis adtam neki még egy esélyt, és egyre türelmesebb és kitartóbb voltam vele kapcsolatban. Ő már szeretett néhány hónap múlva, én még mindig nem tudtam beleszeretni, de szimpatikus volt és jól éreztem magam vele, hiányzott volna ha nem lett volna.

Egyszer úgy köszönt el tőlem - ugye, te nem engem kerestél? - és ekkor jöttem rá, hogy szerelmes belém. Valahogy attól a pillanattól jött egy érzés, és rádöbbentem, hogy hiszen én is szeretem, de még mindig hetekig nem tudtam kimondani. Aztán egyszer csak sikerült.

És bizony sokszor kínlódtunk ezzel, hogy kisebbségi érzése volt, képtelen volt elhinni, hogy őt is lehet szeretni, olyannak, amilyen. De igen is az élet bebizonyította, hogy lehet, és imádom, és csodálatosnak látom, és szerintem meg is szépült mellettem.

2009. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha ket ember szereti egymast ,akkor mind1 hogy az egyik fel esetleg kevesebbnek hiszi magat ,attol meg lehet h a parja ot ugy szereti ahogy van es kulonlegesnek tartja :)
2009. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!