Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Igaza van a barátomnak abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a barátomnak abban, hogy mivel én kevesebbet keresek nekem itthon "többet kell vállalnom", hogy egyenlőek legyünk?

Figyelt kérdés
Amióta a barátom kapott egy nagyon jó állást nem hajlandó itthon besegíteni a háztartásban. Pedig egyáltalán nem tart el, én is 12 órában dolgozok heti 4 napot és fix keresetem van. Régen bármikor segített, kérni sem kellett és
2017. szept. 25. 14:02
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Ajj.Véletlenül félrenyomtam.

A lényeg, hogy mióta jobban keres nálam elvárja, hogy mindent ém csináljak akár 12 óra munka után is (főzés,mosás,takarítás, mosogatás, bevásárlás,stb).

Másoknál is így van ez?

2017. szept. 25. 14:05
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Páros lábbal rúgnám ki.
2017. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen alfaxt ki kell rugni, es vegyen a penzen bejaronot.
2017. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Balfaxt...
2017. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az gond, hogy ezen kivül minden rendben van köztünk. Próbálom megbeszélni vele, de mindig azt mondja azért nem segít semmiben, mert nagyon fáradt, az én munkám meg laza és nekem több energiámnak kell ehhez lennie. De fura mód este az ágyban már nem az. (Amúgy sem fizikai munkát végez)
2017. szept. 25. 14:11
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem, lol. Kidobnam a francba. En most tobbet csinalok otthon, mert jelenleg csak egy 4 oras munkara van kapacitasom, az egyeb dolgaim miatt, igy tobbet vagyok otthon, de itt egyaltalan nem a penzen van a hangsuly. Az en lakasomban lakunk, ez ennyi erovel szerintem tobbet szamit, mint az, hogy a parom jelenleg tobbet keres. Magamtol takaritok tobbet, mivel nagyreszt otthon vagyok, nem szeretek a retekben ucsorogni. Ettol fuggetlenul a parom ugyanugy megcsinal ezt-azt, ha epp rendetlenseget lat.
2017. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal repülne, ha nekem egy ilyet otthon előadna.
2017. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek sem normális. :(
2017. szept. 25. 14:19
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza, ne hagyd magad. En nem feltetlen vagyok az 50-50% munkamegosztas hive, szerintem az csinaljon többet, akinek több ideje van. amikor itthon voltam, nyilvan többet csinaltam meg a hazimunkaból, mint ő (de akkor se mindent). amiota visszamentem dolgozni... nos, azota egyforman nincs időnk semmire. en többet keresek valamivel, de eszembe nem jutna, hogy ezert a ferjem gürizzen otthon többet.
2017. szept. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%
Tök egyszerű,mert este mikor az ágyban akar uraskodni,akkor megmondod,hogy nem segített neked ezért minden energiád elvette a takarítás ergo nem lesz kufirc. Ha hisztizik akkor meg lehet neki mondani,hogy lef@sod mennyit keres,neked egyenlő értékű fél kell és nem vagy házicseléd.
2017. szept. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!