Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok, ti erre hogy reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Ha a pasitoknak rémálmai vannak. Van egy régi traumám, ami miatt szokott rémálmom lenni. Ilyenkor felriadok, néha kiabálok, kiver a víz. Régen jártam pszichológushoz, akkor úgy tűnt kiheverem, de egy évvel később újra előjött, azóta négyszer történt ez meg, fél év alatt. Nem tudom, hogy ezzel mit kezdeni egy lány. Valószínűleg újra elmegyek majd a pszichológushoz. Emiatt is félek az ismerkedéstől.


F/23


2017. okt. 8. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Ha a páromnak rémálmai vannak, megsimogatom és visszaalszik.
2017. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

A már nem élő nagypapám 1924-ben született és a második világháborúban levente volt (kb mint cserkész, vagy hitlerjugend, vagy ilyesmikhez hasonló) és 1944-ben kivitték őket Németországba, amikor beözönlöttek a szovjetek az országba.


Ő Drezda közelébe került, amit 1945 elején úgy lebombáztak az amerikaiak gyújtóbombákkal, hogy egy-két nap alatt pár százezer ember meghalt. Aztán őt is oda vezényelték halottakat temetni tömegsírokba. Testrészek, szénné éget civil emberek, holttestek.

Nagymamám mesélte később, hogy egész életében álmodott utána ezekkel, havi szinten párszor. 46 évig voltak aztán házasok és a nagymamám el tudta ezt viselni, hogy papa a fent említett gyakorisággal ébred fel akár ordítva is éjszaka.

2017. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
A masik szobaban aludnek, amig fel nem no es kinovi ezt a dedos viselkedest.
2017. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem dedós viselkedés, hanem pszichológiai probléma, amin csak úgy magától nem tud változtatni. Ahogy az álmait sem tudja befolyásolni. Páromnak is gyakran vannak hasonló gondjai mikor stresszes időszaka van, vagy valamiért nem tudja azt csinálni, amit szeretne. Ilyenkor gyakran nem tud aludni, forgolódik, beszél álmában stb. Ilyenkor simogatom, masszírozom, próbálom megnyugtatni. Ez mindig segít neki. Volt olyan időszak, mikor csak úgy tudott normálisan aludni, ha mellette voltam. Erről szól egy kapcsolat, hogy mindenben támogatjuk egymást. Érzelmileg, lelkileg is. Ő ugyan ezt megtenné értem. Nekem ez soha nem okozott gondot, soha nem gondoltam emiatt gyerekesnek. Mindenkinek vannak mélypontjai, aki pedig ezt nem tudja kezelni, az nem érdemli meg a jó időszakaidat sem.
2017. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Én hozzá bújnék, megsimogatnám,megpuszilgatnám, h tudja, h bármikor beszélhet velem ezekről a dolgokról,ha akar.
2017. okt. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Párom is ilyen. Rettenetesen sz..r gyerekkora volt, ráadásul 12 évesen elveszítette agydaganatban anyukáját.

Át szoktam ilyenkor ölelni, megsimogatom és nyugtatgatom.

2017. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is voltak remalmaim, ugyanaz mindig.

Én minden reggel elmondtam, amit álmodtam, és közösen nyomatekositottuk, hogy az csak álom.

Szóval én lanykent meg szeretném nyugtatni csak és nem ciki ez ne félj.

2017. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem vészes dolog, a rémálom olyan, amiről az ember nem tehet, normális csajt ez nem fog taszítani. Ha a párom ilyennel küzdene, nem okozna terhet minden alkalommal megnyugtatni, átölelni, a szeretetnek ez nem áll útjába. Illetve amennyire lehet, én át is beszélgetném vele azt a traumát, segítenék feldolgozni.
2017. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

Őszintén, mi nem hasznos volt a 6. válaszomban?????

B..rom leszavazó!

2017. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Rövid távon megölelném,megpuszilgatnám, hosszú távon keresnék neki szakembert,aki neki segít. Ilyenkor a szeretet mellé kell szakmai segítség is.
2017. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!