Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok, ti erre hogy reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Ha a pasitoknak rémálmai vannak. Van egy régi traumám, ami miatt szokott rémálmom lenni. Ilyenkor felriadok, néha kiabálok, kiver a víz. Régen jártam pszichológushoz, akkor úgy tűnt kiheverem, de egy évvel később újra előjött, azóta négyszer történt ez meg, fél év alatt. Nem tudom, hogy ezzel mit kezdeni egy lány. Valószínűleg újra elmegyek majd a pszichológushoz. Emiatt is félek az ismerkedéstől.


F/23


2017. okt. 8. 17:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak is szoktak elég sűrűn rém álmai lenni.Én sajnálom is szegényt illetve szoktam nyugtatni,hogy nincsen semmi baj csak álom itt vagyok megvédem mindentől nem kell félnie.Simogatom puszilgatom hozzábújok.Illetve hagyom,hogy belém bújjon szorosan.
2017. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd lennék, szorosan hozzádbújnék, simogatnálak, puszilgatnálak, és próbálnék nyugodt hangon beszélni hozzád, hogy megnyugodj. Egyébként is nagyon bújós vagyok, engem nem zavarna.

21N

2017. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem kell emiatt szoronganod. Normális barátnő támogat a nehéz időkben.
2017. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ha valamikor előjön a rémálmom, onnantól kezdve én már nem is alszom vissza. A múltkor is kiültem a teraszra, és telefonztam, meg gondolkodtam, aztán nagy nehezen sikerült lenyugodnom, majd indultam dolgozni.
2017. okt. 8. 23:00
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem pl. időnként pánikrohamom van, ha már túl sok feszültség ért. Ezért átérzem és megértő vagyok az ilyen problémákkal.
2017. okt. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Rövid távon még elsimogatnálak, de szorgalmaznám a szakembert.


Merthogy ez nem "kinövöd" probléma, hanem sokkal súlyosabb, ami ráadásul rosszabbodhat is.


Ismerkedéstől meg ne félj, én is jártam pszichomókushoz, meg mikor hazamegyek, akkor is látogatást teszek nála. A párom így ismert meg, de tudja, hogy segít, mert irtó szar életem volt eddig, amit nem egy nap helyretenni.

2017. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Eddigi 25 évem alatt néhány halottat nekem is volt "szerencsém" látni, rokont is és ismeretlent is, volt akit darabokban. Szerencsére nekem ezeknek a feldolgozása nem megy nehezen, ennek ellenére van, hogy eszembe jutnak. Barátnőm nem igazán tudja szerencsére, hogy milyen ilyesmit látni, mindig annyit mond, hogy ő nem lenne képes pl. darabokban lévő embert nézegetni. Rémálmom abszolút nincs ezzel kapcsolatban. Egyébként normális kapcsolatban nyilván megértőek hasonló helyzetben egymással a felek.
2017. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!