Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy fejezed ki a párodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fejezed ki a párodnak, hogy fontos neked, amit tesz érted?

Figyelt kérdés

A kérdés egyszerű, vagy mégsem?:) Te hogyan mutatod ki, hogy neked fontos a másik? Hogyan értékeled a fáradozásait (házimunka, főzés, gyereknevelés, stb)?

Főleg férfiak válaszát várnám, de hölgyek is leírhatják mit tapasztalnak, miben éreznek hiányt.



2017. okt. 20. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megölelem, megcsókolom és megköszönöm hogy van nekem és ennyit tesz értem.
2017. okt. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Milyen sűrűn csinálod?
2017. okt. 20. 09:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt is elmondom neki, kifejezem belső érzéseimet egészről. Ez mindent kifejez, így ezt is.
2017. okt. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként azt érzem,hogy 20 év után is romantikázik velem, meglep apróságokkal,ebédelni, vacsorázni visz, törekszik arra, hogy a gyerekek nélkül is legyenek közös programjaink. Szóval ő egy arany ember...hiába jól kell választani:) Na jó nem ám, hozzám kegyes volt a sors:)Kemény gyerekkor után megtaláltam azt az embert aki minden nap azon van, hogy engem boldoggá tegyen. Nyilván én is teszek érte, én is figyelmes vagyok, számítanak az ő igényei is én is szeretem apróságokkal meglepni, az együtt töltött időt minél nyugodtabbá, élvezetesebbé, boldogabbá tenni, problémákat együtt megoldani. A férfi női szerepek be vannak tartva, nekünk ez fontos. Én nőnek akarom érezni magam mellette,ő pedig férfinak akarja érezni magát mellettem.

Ha valami nem úgy működik ahogy szeretnénk arról beszélünk és általában megoldjuk, ha összekapunk elég gyorsan kibékülünk, és ami nagyon fontos képesek vagyunk bocsánatot kérni egymástól, és megbeszélni azt, hogy mi is történt valójában.

Nem érzek hiányt, boldog vagyok:)

2017. okt. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem jön belülről és tőlünk akarsz rá tippeket kérni akkor az fölösleges.


Amúgy a kedvencét főzöm, ágyba reggeli, extra sok orális kényeztetés,akár a meglepetés erejével is (zuhany alá beslisszolok mellé pl.) szexi fehérneműk, imádja az öleléseket, kézzel készített kis dolgok. És persze szóban is megköszönöm.

2017. okt. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tetszenek a kommentek, köszönöm.

Kis kiegészítés: hogy lehet ezt megtenni, ha hetente összekaptok, és amíg a női oldal szerint ez tetmészetes velejárója a kapcsolatnak,a férfi oldal szerint ez túl gyakori.Hogy tud így konstans hálás lenni egy férfi?

2017. okt. 20. 09:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Pl ugy fejezi ki, hogy o is foz es vegzi a hazimunkat, legalabb fele-fele aranyban. Ezen kivul mindkettonk reszerol megvan a masik fele az alap torodes, szeretgetes, jokat beszelgetunk, nevetgelunk egyutt es stb.
2017. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amíg a dolog kölcsönös addig olyan módon fejezném ki, amiről tudom, hogy neki úgy jó. Ha nem kölcsönös akkor csak amennyire én jónak érzem, sőt tartok tőle, hogy egy idő után semennyire sem, mivel nem szeretem az egyoldalú dolgokat. Igaz akinél egyoldalú dolokra szorulok, azzal nem leszek sokáig együtt.


(De mivel most senkim nem lehet még egy ideig, ezért a kérdés nálam csak elméleti).

2017. okt. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én az 5 szeretetnyelvből próbáltam minél több módon kifejezni


ha volt valami dolog amit szeretett volna próbáltam megvalósítani, de baromira nem érte meg törnöm magamat, mert annyira negatív volt, hogy nem tudta értékelni hiába tettem bármit

amire tényleg vágyott volna, hogy menjünk ide-oda közös programokra, arról sajnos nem tudtam, azt nekem nem mondta el, a tényleges problémákról csak a szakítás után értesültem mástól


utána önző csajt fogtam ki, vele már tanulva a korábbi esetből jóval több közös program volt, de kudarcra volt ítélve a dolog, mert én komolyat akartam, ő meg erre alkalmatlan volt még


randi partnereknél ha valami olyat tesz ami kifejezetten fontos számomra, akkor azt elmondom neki, értékelem ezeket a dolgokat (nekem a testi érintés és a szívességek fontosak)

randinál ugye még más a tárház és az egész, de ott is próbálom kifejezni, hogy fontos számomra a partner és a kedves gesztusok

2017. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzem, hogy a párom kifejezetten értem fáradozik, bármi legyen is az, akkor biztos, hogy szóban is megköszönöm neki, megsimogatom, és igyekszem viszonozni valamikor valahogy. Pl ő nagyon szereti, ha megmasszirozom, amikor fáradtan hazaesik, úgyhogy sokszor szoktam masszírozni. Cserébe rendszeresen vár vacsorával edzés után, és még kérnem se kell, csak tudja, hogy éhes leszek. Ha soká ér haza megcsinálom a házi munkát egyedül, és nem kérek érte dicshimnuszt, cserébe hétvégén - ő mindig előbb kel - ő mondjuk elkezdi a mosást, és 1-2 adag ruha már ki is van teregetve, mire felkelek. Szóval mi igyekszünk levenni a terhet egymásról, hogy a hétköznapok egyszerűbbek legyenek. Szerintem nálunk ebből érződik, hogy fontos a másik.
2017. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!