Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elviselni és...

Hogyan lehet elviselni és megszokni az érzést, hogy nem vagy annyira fontos a párodnak, mint szeretnél?

Figyelt kérdés
Nem kíváncsi arra,hogy mi van velem,ha szomorú vagyok,inkább odébb áll,nem vidít fel,nem próbálja velem megbeszélni.Szeretjük egymást,de pótolhatónak érzem magam.
2010. szept. 21. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon lehet elviselni, szerintem. Meg fog viselni és egy idő után bele fogsz fáradni, jön majd a szokásos körforgás, hogy otthagynád, de nem bírod, mert te viszont szereted és számodra ő pótolhatatlan. Tapasztalatból beszélek.. Sajnálom a helyzeted:(
2010. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
bocs de nem sueret
2010. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Uhhh.Elég gáz,mivel a férjemről van szó...
2010. szept. 21. 13:20
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy,én nem viselném el.
2010. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Apám se szereti anyámat, nem érdekli anyu igazán, már csak a szex van kb. de apám "elvan kényelmesen" (megcsalás is volt már), anyu már elküldené, sokszor anyu nagyon kifárad idegileg, apám meg nem hajlandó kimozdulni a kényelmes helyzetéből.
2010. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan sem viselném el. Ha azt látom, hogy én többet teszek a kapcsolatba, mint ő, akkor általában hamar eljutok addig, hogy nem érdemes együtt maradnunk.
2010. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, ha nem szeret, akkor semmi sem tartja vissza, hogy másba beleszeressen, ha felbukkan egy arra alkalmas személy. NEM azt mondom, hogy meg fog csalni biztosan, hanem hogy azért veszélyes ilyen emberrel lenni, mert ha nem töltöd ki a helyet a szívében, másnak is juthat hely alkalomadtán.


Mondjuk az is igaz, hogy ő nem szórakoztató központ, a problémáidat elsősorban magadnak kéne megoldani, DE ettől még tényleg úgy normális, ha a férjed/párod kíváncsi rá, mi van veled.

Sose volt jó, vagy csak elromlott? Mióta vagytok együtt, mióta házasok?

2010. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem ismerem a részleteket, csak találgatok. De nem lehet, hogy esetleg belefáradt már abba, hogy esetleg örökké depressziós vagy? Az rendben van, hogy az ember felvidítja a másikat, aki fontos számára. De ha örökké, minden nap csak a fájdalmat, gondokat látja az arcodon, abban neki semmi vonzó nincs, nyilván nem ilyennek ismert meg, nem ezt szereti senki egy nőben (hacsak nem mazochista). Csak a saját helyzetemből indulok ki, és próbálok segíteni. A páromat egy nagyon vidám nőnek ismertem meg, de lakva hamar kiderült, hogy ez csak a felszín volt. Nem múlik el úgy nap, hogy ne ülne ki az arcára a világ összes fájdalma. Valami kis apró hülyeséget mindig talál, amin beduzzoghat! Én pedig törjem össze magam minden egyes nap, minden órában, hogy valahogy felvidítsam, ahelyett hogy az időnket a közösen elérhető örömökkel foglalkoznánk! Pedig ha tudná, hogy ez mennyire idegesítő és taszító tud lenni egy idő után!!! Hogy nem lehet az élet örömeit is meglátni. És hogy mennyire nem az már, akinek megszerettem... Nem mondom, hogy Te is ilyen vagy, csak tanácsolom, hogy nézz egy kicsit magadba is, próbáld magad kívülről szemlélni. Vonzó vagy még a férjednek?
2010. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Te meghallgatod az ő gondjait? Megkérdezed tőle ha látod rajta, valami bántja? Lehet hogy ez nincs meg, és megunta. Vagy Te rágod magad túl sokat? Hidd el, egy férfi számára sem vonzó egy örökké duzzogó, depressziós nő!

Jártok néha sétálni? Beszélgettek eleget, vagy esténként mindenki ül a tv, vagy számítógép előtt, élve a saját kis szűk agymosott világát? Vannak közös programjaitok? Legyenek!

2010. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pont ezért szeretett meg,mert mosolygós nő vagyok.Viszont miatta már egyre jobban nem...És nekem már rossz ez.Nem érzelgős típus,tehát a szeretetét sem mutatja,ha van egyáltalán.Sz@r ez...
2010. szept. 21. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!