Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit lehet tenni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni hogy egy kapcsolat ne laposodjon el, és ne megcsalással végződjön?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, hatalmas szerelem a miénk, azt hiszem megtaláltuk a másikban azt akit mindig kerestünk. Most fogunk összeköltözni, de az öröm mellett ott van bennem a félelem is a jövőtől. A lakáson nagyon sok a felújítani való, amit majd csak apránként, a beköltözés után fogunk megcsinálni. Ez azt jelenti hogy a következő másfél évben, gyakran lesznek fárasztó időszakok, amikor munka után/hétvégén pihenés helyett dolgoznunk kell a lakáson, felfordulás lesz, gyakran ott lesznek a szülei és barátai hogy segítsenek. Úgy érzem ez mind konfliktusforrás. Félek attól, hogy először itt fogunk eltávolodni egymástól, aztán ahogy tellnek az évek jön a megszokás, a gyerekek születése, és már nem fog rám nőként tekinti csak társként. És akkor megtörténik a szokásos forgatókönyv, hogy találkozik egy nővel, aki vonzó, új, izgalmas, és nem tud ellenállni. Nem tudom mit tehetnék, hogy a költözés után is megmaradjon az izgalom, a szenvedély, a változatosság ami most jelen van.
2017. okt. 27. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az izgalom, valtozatossag mindenkepp el fog tunni, max 1 ev utan, es torvenyszeruen jonnek konfliktusok, sokminden miatt.


A konfliktusokon keresztul ha jol csinaljatok erosebb lesz a kapcsolatotok, ha rosszul akkor pedig rosszabb lesz.


A kezdeti szerelem mindenkepp elmulik.

2017. okt. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
Tipikus önsorsrontó p.csa van! Ha nincs baj, akkor generálsz!
2017. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Meg lehet élni egy lakásfelújítást is együtt örömmel. Ha nem házsártosan kezeled, hanem hálásan: meglátod, hogy minden na p milyen jó, hogy már ennyit haladtatok, és humort, játékot csinálsz pl. a festésből, stb. stb. akkor nem kell, hogy rosszat szüljön ez.

Figyelj a magatartásodra, még ha fáradt is vagy, ne legyen ok arra, hogy bumfordi módon szólsz, kommunikálsz, nem kell a párodra ráönteni feltétlen az aktuális hangulatodat, állapotodat.

És akkor mindjárt nem lesz olyan rossz.

Sok tényező van, én most csak erre az egyre hívtam fel a figyelmedet.

2017. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
fél év után ezen aggódsz?!...
2017. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Jesszusom, még nincs is baj, de már kreálsz? Lazíts már.

Valószínűleg nem minden áldott hétvégén, szombat reggel 6-tól vasárnap este 11-ig lesz zsibvásár, meg munka... Főleg, hogy nem határidőre, feszített ütemben kell csinálnotok mindent (volt, hogy még anno szüleimmel költözködtünk, 3 hetünk volt szétverni és összerakni az új lakást, hogy tudjunk hova költözni, mikor a régibe beköltözik az új lakó.. na az kemény volt)

Mi is most fogunk nekiállni a házunknak, hogy szép lassan rendbehozzuk, mi mondjuk be vagyunk sózva, hogy izgalmas lesz, és jó program. Mondjuk mi perverzek vagyunk, a házimunkát is élvezzük együtt. :D

Ne görcsölj rá, csináljatok a dologból bulit.


Egyébként meg: kommunikáció, kommunikáció, kommunikáció, tenni akarás, és odafigyelés.


Szerintem amúgy csak elsőre tűnik olyan sűrűnek, aztán simán lesz egy csomó szabadidőtök, nem minden nap reggeltől estig dolgoztok majd a felújításon :D


Nem tudtok egyébként addig valahova összeköltözni, amíg kész nem lesz? Akkor a kupiban élésből származó stresszt megspóroljátok.

2017. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Mindenkit meg lehet unni max pár év alatt, elmúlik a szerelem, unalmas lesz a szex, az ember alaptermészete a kíváncsiság, az újdonság utáni vágy, nem a kötöttségek és a langyos víz(bár ismerek olyat, aki inkább benne marad a rosszban is, csak ki ne mozduljon a komfortzónából). Ezután csak a szeretet /a gyerekek/ a közös vagyon tartja össze az embereket. Ez a csúf igazság, az élet nem egy Disney-mese.
2017. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Érdeke, hogy azért aggódsz, nehogy "megcsalással végződjön". Ez nem ettől függ; ha valaki nem olyan fajta, akkor nem fog megcsalni. Szimplán elhagy. Ettől nem félsz?


Amúgy meg az ember vagy előidézi, vagy megoldja a problémákat. Te az előbbi csoportba tartozol.

2017. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Engedd a hármas szexet, a négyes párcserés szexet vagy a swinger szexet egy idő után. Nem állandóan, de évi párszor belefér.


Ezek tökéletes levezetői a szexuális forradalom utáni kapcsolatokban felgyülemlő szexuális feszültségeknek.


Persze kell hozzá egy intelligenciaszint, hogy el tudd fogadni, hogy az embereknek fontos a szexuális változatosság és nem jó dolog, ha a következő 50 évben azt tervezed hogy csak egymással szexelhettek.

2017. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Semmiség, csupán vissza kell utazni kb. 100 évet az időben.
2017. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#8

Ahhoz is kell intelligenciaszint, hogy el tudd fogadni, hogy nem minden ember ugyanolyan :)

Felőlem mehet valaki napi 5-ször is swingerezni, de attól ki tud nyílni a bicska, ha elkezdik hajigálni az életbölcsességeket, hogy "az embereknek fontos....", meg hogy "nem jó dolog..."

Mindenki el tudja dönteni, neki mi a jó.

Én pl előbb törném el a karom, mint hogy lefeküdjek mással a páromon kívül. Nem vágyok rá.

Akkor én a definíciód szerint nem vagyok ember?

2017. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!