Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti Boldogok vagytok a jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti Boldogok vagytok a jelenlegi párotokkal?

Figyelt kérdés
Tudom akkor minek vagytok együtt ha nem. Sokan úgy vannak mégis, hogy "jobb nem akadt a horgomra", "nem akartam kockáztatni a stabil párkapcsolatomat egy újért" pénz stb... Én úgy érzem, hogy abban a párkapcsolatba élek amiket itt felsoroltam kivéve a pénz. Nektek volt ilyen párkapcsolatotok? és ha igen hogy kezeltétek?
2017. nov. 17. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt, és nem voltunk eléggé őszínték egymáshoz. Elbeszéltünk a másik mellett, és ezek miatt sok "bolhából elefánt" dolog lett, nagy veszekedések, majd offoltam.
2017. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Hát, legszívesebben szarrálőnném mindkét párom egy kalasnyikovval. Igen, kettő van. Már az agyamra mennek, már nagyon nem bírom őket, néha..sőt mindig az van bennem, hogy a szart is kiverjem belőlük. De nem tehetem, mert okkal vannak velem, okkal vannak itt, szóval tűrnöm kell őket, az egyiket úgy hívják Magány, a másikat meg Fájdalom.

Bocsánat.

2017. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Boldogtalan vagyok és azt hiszem ő is.
2017. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem, de nem is rajtam múlik a változás
2017. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Exemmel voltam így. Jobb volt, mint egyedül. Két év után már azt vártam, mikor költözhetek el.


A párommal viszont nagyon boldog vagyok, hiányzik, ha dolgozunk, imádom, mikor hazaér (ugrok a nyakába és csókolom), legjobb a másik mosolyára ébredni. Hétvégén akár órákig is feküdni az ágyban egy bögre forró kávéval és beszélgetni, vagy álmosan simogatni egymást.

Szeretünk utazgatni, sokat nevetünk, néha vitázunk, de vele vitatkozni is jó, mert rendesen érvel, nem sértődik, mitn ex. pl.

Mindketten úgy érezzük, megtaláltuk a másikban a társat, akivel leélnénk egy életet is (két éve együtt).


28n

2017. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon boldog vagyok és Ő is! Szeptemberben volt 5 éves a kapcsolatunk, 4 éve együtt élünk, szeretetben. Ő 26 èves, én 22.
2017. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!