Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehet ennyire igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire igénytelen a párom? Rettenet büdös gombás a lába és nem képes elmenni orvoshoz

Figyelt kérdés
Örülök, hogy ez egy anonim oldal, mert ez annyira ciki, hogy senkinek nem szeretnék róla beszélni, nem tudom mitévő legyek. Együtt élek párommal, akinek egyre durvább a lábgombája, valamilyen rejtélyes oknál fogva szerencsére én nem fertőződtem meg (legalábbis nincsenek tüneteim) de egész egyszerűen sz@@rik bele az egészbe, 1000x elmondtam már hogy menjen el orvoshoz. A válasza erre mindig az, hogy már régebbben volt és nem használt az antibiotikum. Még ilyen népi gyógymódokkal sem próbálkozik, legalább látnám az igyekezetet. Legszívesebben levágnám a lábait annyira büdösek, a padló, a szőnyeg is olyan szagú. Mit csináljak? Addig ne feküdjek le vele, vagy hogy tudnék rá hatni? Undorodom már tőle, pedig amúgy szeretem. :-( Vendégségben is vérciki, ha megyünk valakihez és leveszi a cipőjét...
2017. dec. 13. 17:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
az ilyennek bezzeg van barátnője :(
2017. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Figyi, csak szólok, hogy téged is minősít, ha egy ilyen igénytelennel vagy együtt.
2017. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Osztom az első véleményét.
2017. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

És neked meg van hozzá undorod hogy bekapod a farkát? :D

Eskü nem bántásból, de most nézz magadra...

2017. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

Ezt magadatol is ugyanugy kerdezheted: hogy lehetsz ilyen igenytelen, hogy egyutt vagy egy ilyennel?

Valaszold meg, ugyanaz a valasz jo lesz a kerdesedre is.

2017. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
tudod előbb lettem szerelmes és költöztünk össze, mint lábgombája... de ha ennyire érdekel azóta nem kaptam be
2017. dec. 13. 17:19
 7/25 anonim ***** válasza:
25%
Gazdag legalább a faszi? :)
2017. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

Ha ráerőlteted és el is megy orcoshoz attól még nem lesz igényesebb egyéb területen. Mert nem tudom elhinni hogy egyébként tiszta, rendszerető ápolt, csak a lábai gombásak.

Vagy elfogadod ilyennek vagy lapát. Nyilván neked nem ez a mérce, mert akkor nem írtad vona ki a kérdést.

2017. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
Te hogy lehetsz olyan igénytelen, hogy egy ilyen alakkal még mindig együtt vagy?
2017. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
22%
Hat, megmondta: szerelmes lett :D. Ettol szerelmtol meg a gomba sem tantoritja el :D.
2017. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!