Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKK miért nem tiltja ki az...

A BKK miért nem tiltja ki az igénytelen, büdös embereket?

Figyelt kérdés
Most is le kellett szállnom a 9-es buszról mert majdnem odahánytam, legszívesebben azt az retket kellett volna leokádnom aki miatt az egész busz bűzlött.
2017. nov. 20. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Ha ennyire kényes vagy, járj taxival!
2017. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Engem az agyonparfümözött emberek szaga zavar, mert fejgörcsöm lesz töle - akkor most öket is ki kellene tiltani a te logikád szerint.

Akiket meg más zavar, azok más szempontok szerint tiltatnának ki embereket és ha minden ilyen kivánságot figyelembe vennének, akkor nem maradna utasuk.

2017. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

A BKK kitiltotta őket.

Az, hogy a buszon lévő 50-110 utas márt nem tesz semmit (pl rugdossák le a nem odavalókat) egy külön oldal témája lehetne.

2017. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ki vannak tiltva, mivel a cég általános szerződési feltételei szerint utazásra alkalmas állapotban lehet csak igénybe venni a szolgáltatást.

Nyilvánvaló, hogy az olyanok, akiktől majdnem elhányjuk magunkat, nem felelnek meg ennek a feltételnek.

Hogy ez mennyire érvényesül a valóságban...hát, sehogy.

Múltkor a 28-as villamos egyik kocsijába szállt be egy bűzlő görény...a következő megállóban a kocsi összes utasa átszállt a másikba...

2017. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Amiért a Plázák/üzletek elől sem zavarja el a biztonsági személyzet, pedig ez módjukban állna, csak hát könnyebb úgy letudni a munkát hogy különösebb konfliktus adódjon az adott napon.


Nálunk van olyan sofőr aki bár régi vágású, csak első ajtót nyit, mindenkinek nézi bérletét, jegyét, ezzel egy időben pedig magát az embert is.

Volt hogy piás fiatal srácot a karjánál fogva vitt le a buszról mert 5 perc után se találta a bérletét, ugyanígy összetört arcú hajléktalant sem engedett fel, megkérte szálljon le.


Ez nem a BKK-ra vonatkozik ők csak felhívják a figyelmet arra hogy mik vonatkoznak az utazáson. A sofőr fellépésén múlik a legtöbb. Aki minden cigányt, mocskos embert felenged csak hogy haladjon a menetidejével, azon ne csodálkozz.


Ezért cseréltem a tömegközlekedést, egy olcsó autóra, és egy nagy robogóra. Független vagyok+ bárhová megyek én döntöm el mennyi idő alatt szeretnék oda érni.

2017. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Mivel a BKK nem állhat ott egyenként minden utas kicsi kezét fogva.

Az utasok maguk is felléphetnének, csak mindenki behúzza fülét-farkát és a másiktól várja a megoldást.

2017. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Most az milyen lenne, hogy odamennek hozzájuk, és ezt mondaná az ellenőr: "Takarodjon le a buszról, mert maga büdös". Neked például hogy esne? (tudom, te biztos soha nem izzadsz le).
2017. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Ha valaki egy leizzadástól egy egész buszt moslékká tud varázsolni, ott komoly gondok vannak. Valamint ott is, ha valaki a hónapok óta ki nem mosott ruháiban jár.
2017. nov. 20. 19:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7


1) Ezt kulturáltabban is meg lehet fogalmazni.

2) Ráutaló magatartással elfogadta az illető a BKK üzletszabályzatát, mely szerint ilyen állapotban nem lehet utazni.

Innentől kezdve hasonlóan kell velük bánni, mint a jegy nélkül utazókkal, bár előbbiek 99%-a jellemzően utóbbiba is beleesik.

2017. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!