Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha együtt zuhanyoztok párotokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt zuhanyoztok párotokkal, akkor előtte megmossátok a feneketek is?

Figyelt kérdés

Ugye, mikor egyedül zuhanyzom, akkor mindenütt megmosom magam, fenéktájon a végbélnyílásomat is.


De észrevettem, hogy ha a barátnőmmel tusolok, akkor ő még csak a két farpofája közé se nyúl, és nem tudom, hogy előttem nem csinálja, vagy lányoknál alapbol nem szokás. Én szoktam a nemiszervát, sőt egymásnak mossuk meg, de hátra nem téved ő sem, és természetesen nála én sem. Magamnak gyorsan megoldom.


Ez idővel változik, ő is fogja ott mosni előttem? Van ilyen félelem vagy szégyenlősség közös zuhanyzáskor?


Nálatok hogy volt?



2017. dec. 29. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előtte megmosom a poppolómat is :D
2017. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen megmossuk
2017. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ha a sunáját megmosod neki, akkor cikinek tartaná a seggmosást.
2017. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
és férfiaknak nem áll fel ilyenkor?
2017. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"vagy lányoknál alapból nem szokás" ??

Ő az első barátnőd,ugye?


Én megmosom a barátom előtt is,ez természetes.

2017. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, direkt büdösen hagyom a kedvéért....
2017. dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Úgy szeretem az ilyen kapcsolatokat, ahol előbb kotornak könyékig egymás seggében, minthogy beszéljenek róla.
2017. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Én 3 év után se fürdök a párom előtt. Nekem a fürdés magánügy. Ha együtt fürdünk akkor ülünk a kádban elvagyunk majd megvárom míg lezuhanyzik kiszáll aztán én is lefürdök. Mindenkinek meg van a maga hepje. Lehet a párod is zavarban van ha veled fürdik. Nincs ebben semmi pláne. Egyszer kérdezz rá zavarod-e.
2017. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi legjobb barátságból alakultunk á párrá, de persze, hogy megmossuk. Nehogy már azt gondolja, hogy nem szoktad kimosni a fenekedet. Az sokkal undibb. És megmosni is lehet diszkrétebb módon.
2018. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!