Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Amióta "apás szülés" volt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta "apás szülés" volt nem birok a feleségemmel együtt lenni, undorodom tőle, mit tegyek, váljak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok úgy a feleségemre nézni mint az előtt, az a vér, nyálka, szenvedés jut az eszembe, nem tudom elfogadni ezt a nagy traumát, arra gondoltam talán mással újra kezdhetném, vagy tartanék szeretőt, egyszerűen nem megy vele valló együttlét....
2017. dec. 24. 12:21
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
83%
Ezt elolvasva szó szerint rámtört a hányinger. Undorító ember vagy.
2017. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
57%

Tipikus eset.

Emiatt már sok nő tiltakozik is az apás szülés ellen.

2017. dec. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
92%
Gratulálok...mindenképp szakember segítségét érdemes lenne először is igénybe venni..nem egyből válni miközben ott van a pár hós gyermeked...
2017. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
90%
Nem jó helyen álltál. Ha a feleséged mellett állsz az undi részt nem látod. Szerintem egy apás szülés után nem undorodni kellene a nőtől, hanem becsülni azért, hogy mennyi fájdalom árán világra hozott egy gyereket. Sajnálom a kérdezőt ezért a felfogásért.
2017. dec. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit sántít nekem ez a kérdés,mintha kamu lenne.Mert a szitut megértem,de semmilyen tisztelet nem érződik ki a szavakból,hogy legalább világra hozta a gyereked.Csupán utálat.Akkor vagy kamu a kérdés,vagy már előtte is voltak gondok a kapcsolatban.
2017. dec. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted a többi nőnél a gólya hozza a gyereket?
2017. dec. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
18%
A steak-et, hogy szereted jól átsütve?
2017. dec. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
88%

Miért kellett neked kíváncsiskodni??

Vagy legalább utána nézni, mivel jár egy magzat világra hozatala.

2017. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
87%
Köpj föl és állj alá. A feleséged szenvedett, hónapokig fejlődött benne a TI gyermeketek és most így állsz hozzá? Undorító vagy.
2017. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
87%
Aztakva mekkora undormány vagy. Inkább borulnál le előtte, hogy a világ legnagyobb fájdalmát átélve megszülte a gyereked te gyökér..
2017. dec. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!