Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, éltetek már egyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, éltetek már egyutt angol pasival? Mennyire volt más, mint magyarral? Hány angollal éltetek eddig együtt és hány magyarral?

Figyelt kérdés
2018. jan. 5. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kint éltem pár évig Londonban, akkor volt egy angol párom. Előtte éltem együtt egy magyarral meg most is magyar párom van. Az ex magyar pasim egy tuskó volt, vele utáltam együtt élni utána felüdülés volt az angol srác. Viszont a jelenlegi magyar párommal is kb hasonló élni mint az angollal, szóval ami különbséget tapasztaltam inkább a személyiségből adódott és nem abból, hogy az egyik angol a másik meg magyar.
2018. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az élettársam angol, nem olyan szűk látókörű, mint egy-egy volt magyar párom, de ennyiben ki is merül a ,,mássága".2 magyar férfival volt komoly kapcsolatom és 1 angollal.
2018. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!