Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem látja értelmét a takarítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem látja értelmét a takarításnak, változhat?

Figyelt kérdés
Barátommal összevesztünk, amikor szóba került, hogy én olyan párra vágyom, akivel ha összeköltözöm, segít a házimunkában. Eddig is tudtam, hogy nem rendmániás, de meglepett a reakciója: aminek látja értelmét abban segít ( ez gyakorlatilag a mosogatás). Ha engem zavar egy koszos zokni a földön tegyem el én, engem zavar. Por se zavarja. Ez a hozzáállás több mint nem szimpatikus. Van esély rá, hogy változni fog? 26 éves. Én fiatalabb vagyok, de hosszútávon gondolkozom. Ez így ijesztő...

2018. jan. 7. 02:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az összeköltözés előzze meg a házasságot, ez a lényeg. Ha nem változtat, és tűrhetetlen a helyzet, akkor elhagyod. Sajnos ezt nem tudjuk neked előre megjósolni, de én nem sok esélyt látok rá, hogy változzon. Bár teljesen más együtt lakni valakivel, mint csak beszélni róla. Lakva ismeritek meg egymást igazán.
2018. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
te fogod anyuci szerepét betölteni XD gratulálok ha ilyen feltételekkel belemész
2018. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem normális. alap, hogy nem élünk mocsokban. ha ez neki nem fontos akkor vagy tudja, hogy te úgy is megcsinálod helyette és csak kihasznál, vagy egy gusztustalan mocsokban élt eddig is, és hozzá van szokva a koszhoz. vagy változik vagy szakítsatok, mert ha te szereted a rendet, akkor nem fogod bírni ezt hosszú távon. változásra esélyt nem látok, ahhoz túl "öreg" már.
2018. jan. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Nálam pont fordítva volt. A csajt nem zavarta a kosz, én csináltam meg mikor már megelégeltem. Persze mindig ígérgetett. Hála az égnek eltakarodott. Aki ennyire igénytelen(még ő nevezett engem annak), az az élet más területein is telibeszar mindent!
2018. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Felejtős, nem fog változni.


Akinek ez nem alap 26 éves korára, azt te rá enm veszed ilyesmire. Hisz az anyja is mossa a szaros gatyáit rá.

2018. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csináljak. Szeretem, de túl sok olyan dologban különbözik az életszemléletünk, ami később gondot okozhat, viszont ő ezeket nem veszi komolyan. Én úgy tartom, hogy egy jó párkapcsolat titka az, hogy úgy igyekszünk élni hogy a másik boldog legyen. Szerinte mindenki a saját boldogságáért felelős. Remélem még csiszolódunk egymáshoz, különben nem lesz hosszú életű. Egyébként még otthon lakunk mindketten, emiatt látok esélyt a változásra talán.
2018. jan. 7. 18:44
 7/11 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok példakép a házimunkában, de ha saját családom, lakásom lesz, tudom hogy változni fogok.
2018. jan. 7. 18:50
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Ha így közlöd, hogy egy olyan párra vágysz, aki segít neked...nem csodálom, hogy frászt kapott. Lehet, sokként érte, hogy ő bizony be lesz állítva a sorba.


Persze a reakcióját ne felejtsd el, de lakva lehet megismerni a másikat. A saját háza tája hogyan néz ki, arra mennyire figyel, azt is érdemes lenne megfigyelni.

2018. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha vele maradsz és nem változtat semmin, örök eletedre ez a helyzet var...

Szerintem legtöbb helyen ez van... a nő munka után fáradtan , otthon is takarít, főz , vasal... és legyen tip-top mindig igényes és az ágyban is legyen 100% os...

Na most... a férfiak ezt várják esők semmit sem tesznek ellene.

Én nem tudom mert én mindig tiszta mániás voltam , lakás terén is autó. Stb...

Ha segítek a paromnak több ideje jut rám, vagy kettesben tiltot időre gondolok, nem csak szexre..... bár az is JÓ dolog. ::))

Beszélj vele mond hogy ez így nem helyes...

2018. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, végül is minden tevékenység értelmetlen, mert a végén úgyis meghalunk - én is így gondoltam 13-14 évesen.

Illetve korábban, mert akkor már bőven kivettem a részem a házimunkából.

Csodák persze vannak, várhatsz arra is, én nem tanácsolnám.


"Szerinte mindenki a saját boldogságáért felelős" - hát szerintem a tiedet az szolgálná, ha leépítenéd ezt a fellángolást. Az igazi szerelem nem önző, és inkább a másikat látja, mint saját magát - úgy, ahogy te gondolod. (60F)

2018. jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!