Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok errol a helyzetrol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol a helyzetrol?

Figyelt kérdés

Oktoberben osszekoltoztunk a baratommal.

Nem vagyunk kozos kasszan, minden felesbe fizetunk. A bevasarlast, a rezsit mindent..

December elejen vett egy kiskutyat, akit kb csak en rendezek. En takaritok utana stb.. o ra csak annyi jut hogy jatszik vele.

En is dolgozom, napi 8orat.

Mellette en fozok, mosok, takaritok.. mindnet en csinalok.

O kb semmit, de 3 szor annyit keres mint en. Aztmondja, hogy miattunk dolgozik egyutt, en kb dupla muszakban dolgozok. De nem veszem eszre hogy en jobban elnék mert o miattunk sokat dolgozik.

Hisz mindent felezunk..


2018. jan. 8. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha feleztek mindent, akkor hogy mondhat ilyen hulye kifogast? :"D
2018. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Vegyél egy pókot ès ereszd szabadon tarantullat rakd az arcara hogy nem cukkiii
2018. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kettőtökért dolgozik, mert ugye a költségek vannak felezve, de a többit ki-ki elteszi magának. És akkor neki sokkal több marad a bankszámláján. (Kérdés aztán, hogy mire szándékozik fordítani, ha pl. lakás önrészre teszi félre, az is más.)
2018. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne hari, de miért végzed egyedül a házimunkát?

Mégis milyen alapon várja el? Ezt beszéljétek meg és felezzétek a teendőket.

Én tuti nem csinálnám azt, amit te.

Összeköltözés előtt nem beszéltétek meg a munkamegosztást?

2018. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"ha pl. lakás önrészre teszi félre, az is más.)"


Miért más? Ha ő veszi, az övé lesz.

2018. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden költséget feleztek, ugyanannyit, ha nem többet dolgozol és emellett az összes házimunkát te csinálod, mint egy rabszolga? Az fel sem merült, hogy abban is igazságosan osztozzatok? A kutya meg ha ő szerezte be az ő felelőssége. Vagy nem is akarja kivenni a részét ebből? Ez egy nagy gyerek, te meg a pótanyja vagy, kitörlöd a sggét is, elé rakod a kaját és még meg is dughat.

Miért vagy vele?

2018. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanád miért hagyod, hogy ez a barom cselédnek használjon? Nem tűnik fel, mennyire kihasznál?

Nem tudom miért vagy együtt egy ilyen alakkal, de az a minimum, hogy nagyon gyorsan meghúzod a határokat és nem hagyod, hogy egy ilyen utolsó lábtörlőnek kezeljen. ha meg nem tetszik neki, akkor menjen szépen a p**csába.

2018. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

leülteted, megmondod, hogy kassza feles, akkor a házimunka is, és leírod, hogy ő mit csinál.

Az alap, hogy leviszi a kutyát, hisz ő vette nem?!

Ha nem változtat, költözz el.

2018. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk olyan vagyok aki egyedül végzi a háztartást, de mi közös kasszán vagyunk. De én a helyedben azt mondanám neki, hogy ha már a pénzügyeken olyan ügyesen osztozkodtok, mától bevezetitek a háztartásban is a munkamegosztást. A házimunkához nem kell pnci.
2018. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5-nek: ha mondjuk megházasodnak addig, akkor kettőjüké lesz, arra gondoltam.

Nálunk a vőlegényem tart el, nappalira járok egyetemen, és közben szépen félre tud tenni, mert jól keres. Esküvő után veszünk lakást, kettőnk nevére. (Arra gondoltam, hátha a kérdezőnél is így lesz.)

2018. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!