Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ezzel várni kéne még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel várni kéne még?

Figyelt kérdés

Több mint 4 éve vagyunk együtt a párommal és az érettségi után szeretnénk összeköltözni.(2018 augusztusában)

Szerintetek nem rontjuk el a kapcsolatunkat?


2018. jan. 14. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Változó korban vagytok még pár évig.

Összeköltözés után ismeritek meg igazán egymást.

Olyan dolgok jönnek az életetekbe, amik eddig egyáltalán nem voltak jelen.


Ezek hathatnak pozitívan, de negatívan is.

Szerintem nem az összeköltözés fogja a koporsót ütni a kapcsolatotokban, hanem hogy még elsők vagytok egymásnak ilyen fiatalon.


Természetesen hajrá, süljön el jól :)

2018. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4 èv az már elèg sok idő,èn a pàrommal 1 èv utàn költöztünk össze szòval 5 ève èlünk eggyütt ettől nem lett rosszabb a kapcsolatunk.Ha szeretitek egymàst ès annyira erös a kapcsolatotok,akkor nem hinnèm hogy az eggyütt èlès tönkre tennè.
2018. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért rontanátok el? 4 év után épp ideje szintet lépni. Csak tervezzétek meg, hova akartok összeköltözni, miből fogtok élni, és hogyan oldjátok meg a továbbtanulást.Ha ezeket a gyakorlati kérdéseket sikerül rendezni, akkor vágjatok bele.
2018. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Öszíntén már mindketten nagyon várjuk és már tervezgetjük a közös kis életünk. Csak az jutott eszembe hogy most persze hogy jól meg vagyunk amíg csak péntektől-vasárnapig látjuk egymást. Ugy nem nehéz! :D És mikor közösen vágunk neki az életnek,mostmár szűlők nélkül. Közösen osztozni a gondokon. Pl:egyetem,munka,pénz stb...
2018. jan. 14. 18:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy éve vagyok együtt a párommal, augusztus óta együtt is lakunk. Az egyetem miatt költöztünk össze, hétvègente hazajárunk. Az a helyzet, hogy nagyon jó együtt lakni viszont vannak árnyoldalak is. Vedd figyelembe, hogy így nagyon sok minden fog változni, esetleges veszekedés esetén nem tudsz elvonulni, ha fáradt vagy, pihennél a párod meg szexelne gyakori konfliktusforrás lesz. Egy jódarabig nem tudsz szakítani vele, mert mindkettőtöket köt a szerződés, felteszem nem akartok sok pénzt elbukni se. Ami jó az viszont többször jó lesz. Folyton együtt lehettek, megkezdhetitek a közös életeteket, stb. Ezeket nyilván tudod. Ha esetleg van kèrdésed szívesen válaszolok.
2018. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy valószínűséggel ez csak gyerekszerelem, és hamar vége lesz :)


Szóval próbáljátok meg az összköltözést, legalább lesz tapasztalatotok a későbbi kapcsolatotokhoz 😃

2018. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem te vagy, akinek a pasija szalagavatós bulin smárolt egy másik csajjal, előtte meg megtiltotta neked, hogy elmenj a bulira?

Te meg összeköltöznél vele?

2018. jan. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mi is akkortájt tervezünk összecuccolni, amikor a barátom végez. Annyi a különbség hogy én egy évvel idősebb vagyok, úgyhogy már egyedül élek, és hogy csak 1 éve vagyunk együtt.

Szerintem nem attól függ hogy elromlik-e a kapcsolat, hogy mikor költöztök, és mióta vagytok együtt, hanem hogy most milyen. Jó a kommunikáció? Bizalom?Problémamegoldás? Alkalmazkodókészség?

Illetve beszéltetek már a praktikus oldaláról az összeköltözésnek?

Én azért merek összeköltözni vele, mert egyrészt ha valami baj van, dolgozunk azon hogy leülve megbeszéljük, és változtassunk, ne egymásnak essünk. Nem mindig megy tökéletesen, de dolgozunk rajta. Ha bármi baj van, és felismertük, akkor nem kenjük a másikra, hanem együtt kitaláljuk hogy nem lesz baj.

A másik, hogy nem csak álmodozunk hogy majd milyen kanapét meg lapostévét veszünk ha "nagyok leszünk". Beszéltünk a hosszútávú tervekről, hogy hol tervezzük leélni az életünket (most külföldön fogunk tanulni, de kérdés hogy utána visszaköltözünk-e Magyarországra), hogy meddig tervezünk tanulni, mikor akarunk házasodni, lakás vagy ház, város vagy vidék, háziállat, gyerek lesz-e és ha igen mikor, és kompatibilisek az elképzeléseink. Beszéltünk rövidtávú dolgokról, hogy reálisan mennyi pénzt tudunk rászánni (keveset) és hogy emiatt milyen kompromisszumokat kell kötni (messze leszünk az egyetemtől) és ezeket bevállaljuk, meg hogy közösen fogunk bevásárolni, de nem leszünk teljesen közös kasszán. Beszéltünk mindennapi dolgokról, hogy én bevállalom a főzést mert jobban tudok, hogy milyen ételeket szeretünk, milyen étel-, állat és egyéb allergiáink, visszatérő egészségügyi gondjaink vannak amikről tudnia kell a másiknak és azt hogy kell kezelni, hogy ő a főtt kajáért "cserébe" bevállalja a takarítás nagyrészét, ami jó mert én utálom, hogy egyikünk se reggeli típus, hogy nem akarunk tévét, és ez jó mindenkinek.

Ti ezeken túl vagytok már?

2018. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne várjatok, ha valami gebasz van, az derüljön ki mielőbb... exemmel is azt hittem, minden szép, aztán picit sem, sajnos.


Párommal ellenben egy éve élek együtt és semmi probléma, pedig előtte 1000km-es távkapcsolatban voltunk, jó ha 30 napot töltöttünk összesen együtt.

2018. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!