Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet egy ilyen emberre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy ilyen emberrel együtt élni és közös jövőt tervezni?

Figyelt kérdés

A férjem olyan mintha ki cserélték volna. Eddig se volt könnyű természetű, de most egyenesen el viselhetetlen. Mielőtt össze házasodtunk meg beszéltük hogy minél hamarabb szeretnénk gyereket. Így aztán hormon kezelésen kellett át mennem. De hála Istennek minden rendbe jött,volt peteéresem, már csak a babát kellett össze hozni. Aztán hirtelen meg gondolta magát, hogy még várjunk. Inkább gyűjtsünk egy kis pénzt stb. Azóta fel se hozza a témát, ha kis gyereket lát mondja hogy ő is szeretne, de mégse csinál érte semmit. Mert azt még tudni kell, hogy bele vette a fejébe, hogy biztos valami baja van és ki kell vizsgaltatni magát. Amúgy csak hipós. Bármilyen apróságot kérek tőle sose csinálja meg, pl hogy dobja már a szennyes ládába a koszos zoknit ne mellé, vagy ne dobálja szét a cuccait, vagy olyan dolgot amit én nem tudok megcsinalni pl ajtó zárat. Minden én rám marad a ház körül, legyen szó bármiről. Egyáltalán nem érzem hogy szeret. Volt hogy rá kérdeztem, miért viselkedik ilyen szemét módon velem, miért nem szamithatok rá semmiben, de mindig el hesseget hogy ugyan már tudod hogy szeretlek csak túl dramatizalsz mindent.

Mikor róla van szó, vagy neki van valamiben sikere akkor mindig meg ünnepeljük. Ha rólam van szó akkor folyton fáradt. Most is pl kaptam egy jó állást, igaz a próba idő alatt kisebb a fizu, de abszolút nem örült velem, sőt jól le hülyézett, még csak koccintani se akart velem, nagyon rosszul esett. Ha próbálok hozzá közeledni vagy meg ölelni akkor folyton el tol magától, mert hagyjam békén mert ő fáradt. Már ez a folytonos fáradt vagyok, meg szarul érzem magam nagyon kikészit. Minden normális ember le ülne és megbeszélné a gondjait, de ő csak simán fel áll és ott hagy. Vannak jó napjai is. De nekem már ez sok. Bocsi ha hosszúra sikerült, inkább ki szerettem volna adni magamból, mert a tányér törés sokba kerül. Van valaki hasonló helyzetben?



2018. jan. 26. 13:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
"ki szerettem volna adni magamból, mert a tányér törés sokba kerül" Aranyos! Jo fej vagy!!!
2018. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Bármit is csinálsz NE szülj neki. Nem írtad hány éves vagy, de ha akarsz gyereket, ne pazarolj több időt erre az emberre.
2018. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de szerintem ebből a kapcsolatból minél hamarabb menekülj, mert csak rosszabb lesz. Áltathatod magad hogy majd megvaltozik, de nem fog. Nagyon tipikus es önző ferfitipus, amit leirtal. Te mindig csak az utolsó helyen leszel nála, kivéve ha majd egyszer mondod neki hogy vége, mert akkor rögtön ő lesz a legcukibb, legfigyelemesebb férfi a világon.... Míg vissza nem edesget magahoz aztan minden megy tovabb.. :(
2018. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Sokan azt írnák mèrt vagy mèg vele eggyütt.De tudom ez nem olyan könnyű hogy hopp ès szakítok.De az màr nagy gondot jelent ha megbeszèlni se tudod vele a problèmàkat.Ès írtad nem èrzed hogy szeret,hàt vagy rà veszed hogy üljetek le megbeszèlni ès megoldani a problèmàkat vagy mond meg neked ez sok szünetet tartasz majd meglàssa mit jelent nèlküled.Az ember akkor jön rà igazàn hogy mennyire szeret valakit ha nincs màr melette ès így hàtha èszhez tèrűl.
2018. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

27 vagyok.

Az a leg borzasztó, hogy még neki áll feljebb mondván, hogy váljunk el mert te engem nem értesz meg, hogy én mennyit dolgozok és folyton fáradt vagyok. Amúgy minimálisan ugrál a vernyomása, viszont a gyógyszert nem szedi.

A minap is össze vesztünk az új munkám miatt, mert azt ígérte, hogy majd be segít a háztartásban, be vásárol. Közbe minden nap arra jövök haza, hogy fekszik mint egy kiskirály a laptop az ölében, a konyha asztal meg tele van mert ugye nehéz maga után be tenni a hűtőbe a romlandó kaját. És ki keltem magamból, mondtam hogy ha ez minden nap így megy el válok. Szem rebbenés nélkül mondta, hogy jobb is lesz. Mert rád sose szamithatok. Ezt az az ember mondja akinek semmivel nem kell törődni, csak reggel ébred megy melóba haza jön és lefekszik. Még a szerelőnél is én kérek időpontot

2018. jan. 26. 13:51
 6/26 A kérdező kommentje:
Azon én is gyakran el gondolkozok miért vagyok még vele. Úgy gondoltam, hogy mindenkinek vannak problémái, mint írtam ez azóta megy hogy össze házasodtunk (tavaj augusztus) azt hittem meg tudjuk beszélni, de már látom hogy nagyon el bízta magát, hogy úgyse hagyom el. Mert külföldön vagyunk, alig néhány ismerős és nincs hová mennem
2018. jan. 26. 13:57
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Na én biztos nem maradnék egy ilyen házasságban
2018. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne szülj neki!!!!!

Barátnőm ilyen férfinak szült, azóta csak még rosszabb lett a helyzet. Szegény gyerekkel lesz kitolva a legjobban.

2018. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, mert a vége ugyis ez lesz. En rohadt sokaig huztam es nagy hiba volt. Az en exem SEMMIT se dolgozott, de megis mindig en voltam a hibas. Kikeszitett. Ne varj, nem valtozik, ugyis azt latja hogy tursz.... probakepp elkoltozhetsz 2 hetre hogy mi lesz, de en elore boritekolom....
2018. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
"Bocsi ha hosszúra sikerült, inkább ki szerettem volna adni magamból, mert a tányér törés sokba kerül. " Ez külön aranyos...légyszi ne maradj ilyen ember mellett, annyi normális férfi van.
2018. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!