Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt lennétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt lennétek egy olyan emberrel, aki azt válaszolja arra, ha megkéred valalamire, hogy "te is meg tudod csinálni, nem"?

Figyelt kérdés

Legutóbb pl arra kértem meg, hogy lereszelje a káposztát, mert jó nagy darab volt és amíg neki pár perc, nekem egy óra. Válasza pedig a fent említett te is meg tudod csinálni, nem? Azt hittem, leszakad a pofám. Megjegyzem, 5 éve együtt élünk mosok-főzök-takarítok rá részben azért, mert lényegesen kevesebbet dolgozom, másrészt ő csak felületesen csinál meg mindent.

Hagytam is a káposztát, amíg végül megrohadt... Ez így lehet hülyén hangzik, de nagyon rosszul esett, hogy ennyire nem volt képes kb 2 hét alatt.


2018. jan. 2. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem, de te együtt vagy ezek szerint :)
2018. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég elgondolkodtató, hogy van-e értelme. Egyre "pofátlanabb" lesz, régebben sokkal normálisabb volt. Nem is értem, hogy lehet ilyet mondani, ráadásul még időbe se telt volna kb.
2018. jan. 2. 00:19
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Azt kellett volna válaszolnod, hogy igazából mindent meg tudok magam csinálni, úgyhogy nem is értem minek rontod itt a levegőt...
2018. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha javasolhatok valamit, kedves kérdező, azonnal kezdj el tenni valamit az anyagi függetlenséged megteremtéséért, és utána szerintem jobban jársz, ha új életet kezdesz nélküle.
2018. jan. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Megszokta már hogy a csicskája vagy. Tudom milyen $z@r káposztát reszelni, nálunk én szoktam és nekem tényleg 5 perc anya meg fél órát kínlódna vele.
2018. jan. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Ez a reszelés minden kapcsolatban vízválasztó.
2018. jan. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából te érzed a hangsújt , ahogy ezt mondta. Abban az esetben,ha ezt nem viccesen adta elő és komolyan is gndolta, akkor a következő szexuális közeledésére én is azt mondanám, hogy minek kellek én, te is meg tudod csinálni magadnak s akkor biztos pont olyan lesz amilyennek szeretnéd.
2018. jan. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, te is érzed, hogy ez nagyon nem okè. más megoldást nem látok, esetleg ultimátum, hogy változtasson az ilyeneken, vagy szakítás.

nagyon nem jó, ha mindent te csinálsz meg, arányosan kellene munkaidő szerint. ha te is dolgozol, csak kevesebbet, ő is szálljon be a házimunkába, csak kevesebbet, mint te. következő kapcsolatodban tanulj ebből. azért írom, hogy lesz következő, mert ha már valaki így tud viselkedni, az ultimátum nem szokott hisszú időre hatni.

2018. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy gyakorlatilag a csicskásaként kezel. :/ Ha ennyire nem képes és még bunkón is válaszol egy egyszerű, rosszindulat nélküli kérésre biztosan kiadnám az útját.
2018. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!