Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnál ahhoz, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ahhoz, ha a párod veszélyes külföldi helyre szeretne menni?

Figyelt kérdés

Például szeretne olyan keleti vagy déli helyre menni, ahol gyerekek éheznek, és az ő megsegítésükben szeretne valamilyen formában részt venni. Akár többször is..

Mit éreznél, mit tennél, mit mondanál?

A kérdés elsősorban több éve tartó tartós kapcsolatban érdekes, ahol esetleg már gyerek is van.



2018. febr. 8. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Egyértelmű, hogy vele mennék. Ha esetleg eü okokból valamiért pici baba miatt nem lehetne, akkor minden erőmmel támogatnám őt ebben a céljában. Lelkileg, akár anyagilag, ha tudnám, de támogatnám. De szívem szerint vele tartanék.
2018. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Veszélyes? Akkor is támogatnám, és akkor is szeretnék csatlakozni.
2018. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Veszélyes = lelőhetnek, mert háborús övezet, embercsempészet, vallási okok, stb..
2018. febr. 8. 10:13
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Tudom. Értem. Nézd, ha jobb lenne a látásom,(rövidlátó vagyok, sőt, szürkületben is úgy vettem észre, hogy nem látok normálisan, pl. akkor már nem szoktam vezetni) akkor vagy titkosszolgálati munkára, vagy idegen légióra pályáztam volna, a humanitárius munka pedig mindig is az életem része volt, és lesz is.
2018. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Jótékonykodni itthon is lehet. A katasztrófaturizmus pedig nem az én világom.

Mármint persze, elviekben nagyon szép, ha valaki gazdag európaiként kimegy a harmadik világba segíteni a kis színes bőrű gyerekeken, viszont szerintem sokszor a saját szerepük hangsúlyozása miatt teszik, pl. nárcisztikusak.

2018. febr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5.: Nem a kérdésre válaszoltál :-)

Egyébként ez nem katasztrófaturizmus, vagy nárcizmus.. nem az ego hajtja, inkább egy olyan történtet, ahol félelem nélkül az életed árán is hajlandó vagy segíteni. Szívből jövő késztetés. Na ilyenkor mit tesz a másik fél, akinek ez nem igazán tetszik.


Mindkét felet meg lehet érteni?

2018. febr. 8. 10:37
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Támogatnám.


Ennek ellenére mondom, hogy éhező gyerekek Magyarországon is léteznek, persze a külföldi éhezők segítése a szexibb választás....

2018. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
elmagyaráznám neki [és meg is értené :] hogy a más, sokkal hatékonyabb módja is van a segítségnek..tehát támogatnám de nem abban, hogy nőként ekkorát kockáztasson..gyermekkel meg alapból felejtős is
2018. febr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8.: Mi az a hatékonyabb módszer?:)
2018. febr. 8. 11:11
 10/16 anonim ***** válasza:
22%

Ilyen félresikerülttel biztos nem eveznék egy hajóban kezdetektől, mert normális ember tisztában van, ha egy kapcsolatot elkezd valakivel, az nem külön utakon kell járni hóbortok miatt.


De, ha kifognék e birkát mégis, elvinném éleslövészetre s túlélő túrára, ahol magára lenne utalva.Esetleg még airsoft-paint ball játékra s minimális védőfelszereléssel.

Ha megy neki-szereti...lépjen le, de többé ne keressen, mert nem egy a célunk.


Segíteni itthon is tudna még ismerősein is az ember, ami tisztelendőbb, mint kuntakinti országban a szélmalomharc...tény, az.

2018. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!