Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ingyen él a barátnőm és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ingyen él a barátnőm és még piszkál is. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk még fősulira járt, normálisnak tűnt, jól megvoltunk, és megértettem, hogy a mellett nem dolgozik. Végzett, és már 1 éve nem dolgozik, azt mondta youtuber akar lenni. Sőt, engem is csesztet, hogy minek dolgozok napi 8 órát, más 18 éves youtuberek 5x annyit keresnek mint én, mégsem dolgoznak ennyit, legyek olyan, mint ők. Közben meg egyedül tartom fenn a lakást, az autót, kettőnket, e mellett bevásárolok, felsöprök, mosogatok, kb 95%-ban én főzök levest vagy megrendelem a kaját ha nincs rá időm.... Gondolom a többség elintézi annyival, hogy kidobná... Azt mondja rohadjon meg mindenki aki dolgozik. Minden nap veszekszünk azon, hogy dolgoznom kell. 26F/25L
2018. febr. 9. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Minek vagy egy ilyen idiótával?

Nem nekünk kell eldönteni, hogy mit tegyél mert, ha valóban tenni akarnál valamit akkor már régen kidobtad volna.

2018. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
5%
Igaza van,egy csicska vagy ha bejarsz dolgozni. Kezdj sajat vallalkozasba,es csicskaztas masokat.
2018. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
jó nagy madár vagy.
2018. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Mert az csak úgy is van,hogy na most youtuber leszek és dőlni fog a pénz. Nem is kell az,hogy legyen nézettség,feliratkozók,stb. Ki se kell találni semmi érdekes tartalmat, amit figyelem felkeltő módon adunk elő,egyszerűen szembe ülni a kamerával és monoton hangon beszélni valami teljesen hétköznapi unalmas témáról.
2018. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi mással lehetne ezt elintézni, mint hogy szabadulj meg tőle? Az egy dolog, hogy eltartod, de még ki is gúnyol ezért. Munka után menj el enni valahová, ő meg oldja meg pénz nélkül az étkezést.
2018. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám az ablakon. Na jó, az ajtón!
2018. febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Miért tűröd el?
2018. febr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
5-ös! Meg is fogja oldani az étkezést,youtuber lesz! :) Biztos lesz érdek feszítő room tour, "mi van a táskámban",telefonomban, stb. Amiket általában nyomatnak a női youtuberek. Ja,room-tour...nehogy megúnja a kérdező a hülyeségeit,aztán a room tour valamelyik aluljáróban legyen leforgatva.
2018. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Szia! :)


Én azt javaslom, beszélgessetek el erről őszintén. Ha nem változik semmi (sajnos borítékolható, hogy nem fog), akkor nincs más megoldás, mint a szakítás. Egy ilyen lánnyal nem lehet jövőt tervezni. Ne hagyd magadat!

2018. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt olvasni is fáj komolyan... és igen, szakítanék.
2018. febr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!