Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik az a társkereső, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a társkereső, ami nem chat alapú, de előfizetés nélkül is korlátlanul lehet levelet írni, vagy megnézni a képeket?

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen
2018. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Az élet.
2018. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nincs ingyenes levelezős? Persze nyilván chat funkció mindegyikben van, de én elsősorban nem chatelve szeretnék ismerkedni, megtudni valamit a másikról, hanem levélben, ahol hosszabban írhatunk magunkról.

Nem beszélve arról, hogy felregisztrálok egy chatelősre, és már egyből több tucat emberke rám ír, erre nincs időm és energiám, és nem tudok rendesen fókuszálni 1-1 egyénre, és ha nem írok vissza, akkor meg nyilván "bunkó" vagyok, és elszalasztok esetleg egy olyan lehetőséget, amikor normális férfival ismerkedhetnék meg. :/ Szóval ezért lennék inkább levelező-párti.

2018. febr. 8. 17:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem chat alapún mit értesz?
2018. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem olyan, mint a Tinder vagy a Badoo.
2018. febr. 8. 17:43
 6/10 A kérdező kommentje:
De a többi társkeresőn meg folyamat előfizetést kér, ha korlátlan számú levelet szeretnék írni, vagy megnézni az emberek többi feltöltött képét. Még nem akadtam rá a megfelelőre, de lehet nincs is ilyen.
2018. febr. 8. 17:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy teljesen értem a kérdést, de love.hu? Ott ki is lehet kapcsolni a chatet, és csak levelekkel kommunikálni.
2018. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: Igen, így értettem, szerintem jól értelmezted. A love.hu-t nem próbáltam még. Ott előfizetés nélkül mire van lehetőség?
2018. febr. 8. 17:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Már évek óta nem használom, úgyhogy pontosan nem emlékszem, de azt hiszem, hogy az alap dolgok elérhetőek előfizetés nélkül, lehet leveleket írni, a képeket kicsiben mindig meg lehet nézni, némelyiket kinagyítani nem lehet VIP tagság nélkül, de amire én használni akartam, arra alkalmas volt. Nem írtam naponta milliónyi levelet, szóval nem tudom, van-e esetleg korlát, de nekem mindig elég volt. Sajnos kb ennyire emlékszem csak, de ha nem találsz jobbat, talán érdemes kipróbálni, hogy neked megfelel-e. :)
2018. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Élőben próbálkozz, jobban jársz.
2018. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!