Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért szed a párom titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szed a párom titokban potencianövelőt?

Figyelt kérdés
Nem értem... együtt élünk kb egy éve.. a kapcsolatunk elején találtam nála ilyen gyógyszert, de letagadta és azt mondta, hogy a haverjának vette.na persze... főleg, hogy csak egy levél volt nála, abból is hiányzott kb 2 szem tabletta. mondtam, hogy velem őszinte lehet, hogy ilyen van nyugodtan mondja el, hogy szedi, mert szüksége van rá. de letagadta... most is vannak merevedési és egyéb gondjai, keveset is szexelünk pedig már mindennel próbálkoztam... viszont most kiesett a táskájából mikor pakoltam.. szembesíteni fogom nyilván vele, mert nem értem miért nem lehet velem őszinte, mikor megkértem rá, én is mindent elmondok neki, együtt élünk, ez a minimum.. nem szégyellni kell vagy ilyesmi hanem megbeszélni... ráadásul most találtam meg, mikor oda volt bulizni a haverokkal pesten... lehet összefüggés is? mert a Kamagra gyógyszer az potencianövelő.. szóval vagy régóta szedi, vagy másért volt fent pesten.. én már nem tudom, de mostanság sok a furcsa dolog körülötte és hiába próbálok vele beszélni, hogy van e valami, mindig azt mondja, hogy minden okés csak állandóan fáradt... pedig fiatal, 39 éves.. gyerekünk sincs.. köszi előre is a tanácsokat és a véleményéket..
2018. febr. 14. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Most elterjedt ez a tinik koreben is , csak ugy dobaljak befele hogy tovabb birjak a sexet .. normalis pasi atlagosan legalabb 30 -45 percet bir jobb napjan masfel 2 ora.. nem gyur a parod esetleg , szed valami porokat ? Azoknak szokott gondja lenni ezzel..
2018. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kérdőre vonnám.

Egyrészt a gyógyszerről, másrészt meg hogy minek is van velem kapcsolatban, ha nem bízik bennem. (Nem lecseszésként, hanem tényleg érdekelne, hogy mit akar tulajdonképpen tőlem.)

2018. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Az a helyzet, hogy ha felsülsz, annál nincs rosszabb, pedig szerintem majdnem minden férfi átélte már ( én is). Szóval attól embere válogatja, de nagyon el tud menni az önbizalom. Ilyen esetekre sokan kipróbálnak különböző szereket. Szerintem ez kölcsönös megértés és megbeszélés kérdése. Ezzel semmi gond nincs. Nálatok viszont nem ez a helyzet. Nincs őszinte kommunikáció sem, de ami még fontosabb, nincs bizalom sem a részedről, a párod részéről meg őszinteség nincs.

Csak az az esély ilyenkor a helyzet rendezésére, ha mindketten megteszitek amit kell. Te nem bizalmatlankodsz ( ha nincs okod) , ő meg felnő a párkapcsolathoz és nem " magában" intézi el a dolgokat. Ha valamelyik nem jön össze, baj lesz belőle. Mindkettőtök felelőssége.

2018. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kondizni véletlenül a párod?

31/f

2018. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem jár kondizni, csk vannak egészségügyi gondjai, ami miatt mindig fáradt... kérdőre vontam, de azt mondta nem az övé, egy haverjának rendelte még régen és azóta magánál hordozza de ő sosem vette be... úgy érzem, hogy kamuzott de nem tudok mit tenni.. :(
2018. febr. 15. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!