Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Félnem kellenne, hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félnem kellenne, hogy a pasim lelép?

Figyelt kérdés
Az élettársam, egy bizonyos lány fényképeit , szinte heti rendszerrel nézegeti a facebookon. Nem birtam ki, meg kérdeztem tőle, hogy miért kell ennyit nézegetni. Erre azt mondta,hogy a haverjával többször megnézték. Nagyon szép lány, olyan akit minden pasi bevállalna és ezt a haverjával ki is tárgyalták. Mondta a haverja , az ilyen lánynak ingyen is kiadhatná a lakást albérletbe. És most rettegek, nagyon szerettem őt. Most van egy pár aki a lakást bérli, de mi lesz ha elmennek, folyamatos rettegés lesz mikor kiadja a lakást, hogy kinek adja ki. Valahogy annyira félek ettől, ezek a szavak bennem maradtak. Mit csináljak ? Nagyon oda figyelek magamra, próbálok mindennap csinos lenni, kedvébe járni, hogy jól érezze magát Velem .Ez a lány 22 év körüli lehet, én meg húsz évvel idősebb. Mondjátok meg mit tud csinálni egy negyvenes nő? A páromnak többszőr volt már kapcsolata jóval fiatalabb lányokkal, elöttem. Szerintetek ? Férfiak válaszát is várnám.

2018. febr. 22. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Azt te egy ilyennel együtt vagy, aki nyíltan másra csorgatja a nyálát, neked is megmondja, és kb téged alábecsül? :D S még félted hogy elhagy?

Ne haragudj, cseppet sem tudlak sajnálni, mert a női nem szégyenkategóriája vagy(még-így.

2018. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Aki vehető, azt inkább vigyék is. Nem vagyok az erőszak híve, de ha látnám, hogy a párom más nő fényképét nézegeti rendszeresen és még egy ilyen beszólást is elengedne, kapna egy tockost.
2018. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Szeretem , de ha ésszel bele gondolok a jővőbe, akkor lehet nem most hanem egy vagy kettő vagy öt év múlva lecserél egy fiatalabbra. Akkor inkább most! Jobb lesz egyedül mint rettegésbe élnem, mikor jelenti be, hogy egy fiatalabbal össze jött. Köszönöm
2018. febr. 22. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Éltem én már ekkora korkülönbséggel tartós kapcsolatban, most meg még nagyobban is, - de nem mert helyes pofikája volt. Szóval a párod érzelmileg lemaradt a késő kamaszkorban.

Nekem ez tök nevetséges "lovagiasság", hogy akár ingyen is odaadná neki a az albérletet, sőt tán még a felel lekváros kenyerét is? XD

Ugyan mit tud erről a lányról, szerintem kicsi az esélye annak, hogy éppen az albérlet a fő vágya, -ár a lekváros kenyér talán vonzaná.

Szóval azon se aggódj, ha valamiként elveszíted az a tökfejet, de szerintem bátran élcelődjél vele az új nőjén, írt-e már neki, ki lett-e már röhögve, tényleg olyan ribi a lány, hogy belemenne az altbérletet dugásért cserébe, meg ilyenek.

Nézegeti, csorgatja a nyálát, de megkeresni meg úgyse fogja, mert ahhoz meg eléggé kicsinyes és beszari, - én ezt látom ebből. (60F)

2018. febr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kinos a parod! De te is hogy ezt elturjed!!
2018. febr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Álmodozik szegény.

Szerinted egy 22 éves csaj képes lenne egy 40+ ffi mellett maradni, mert nem kell albérletet fizetni?


Ugyan.

2018. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell félned. Amúgyis, nem is biztos, hogy a leánynak tetszik a pasid. Amúgy fogalmam sincs, de most ezt érzem.
2018. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!