Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félnem kellene, barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félnem kellene, barátnőm egyedül szeretne elmenni nyári táborba önkéntesnek? (az indoka aggaszt)

Figyelt kérdés

Féléve vagyunk együtt. Tény nem vagyok pörgős ember. Nem járunk szórakozni se. Elvagyunk mint a befőtt :D Együtt főzünk sokat beszélgetünk és ennyi. Ő jól érzi magát így mert élvezi a nyugalmat. Azt hogy nincs feszültség.


Viszont kitalálta, hogy a nyáron nyári táborba megy önkéntesnek, viszont nélkülem. Szeretne másokkal ismerkedni, jól érezni magát önfeledten, hülyeségeket csinálni. Viszont tudja jól h én eléggé antiszoc vagyok, szóval nem érezném jól magam. Ő viszont régebben nagyon szeretett ismerkedni. Szóval elmegy hülyéskedni egyedül, mert tudja h velem nem lehet. Szóval kiélje magát, persze nem szexuális értelemben.


Kicsit aggaszt a dolog, mert eléggé féltem őt. Végén még összejön egy random sráccal. Kis szeleburdi lány, még fiatal. Most szeretne élni. Ezt megértem, csak én az állandóság híve vagyok.

Mi a véleményetek?

Lány 20 éves, én már 27



2017. ápr. 11. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
27 évesen ilyen nyugdíjas vagy? Gratula. Nem biztos, hogy ilyen fiatal csaj illik hozzád, hosszabb távon ne sok jóban reménykedj.
2017. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bízz meg benne!

Semmi extra oka nincs, csak picit el akarja engedni magát

2017. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem antiszoc vagy, hanem introvertált. Nézzetek utána, a személyiségtípusoknak!!
2017. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem ok a féltékenykedésre/aggódásra,teljesen érthető amit szeretne.Beszélgess vele róla,csak úgy tudod magadat megnyugtatni,nem idegenek véleménye alapján.
2017. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a vicc, h én hiába mondom h menjünk kirándulni, sétálni. Nem akar sosem :DD Bonyolult lélek :D

Ide meg akar menni. Fiatal még, mindig ezzel nyugtatom magam

2017. ápr. 11. 22:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Simán benne van a pakliban egy laza kufirc a táborban...

20 éves még élni akar ami nem is csoda.

2017. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
20-as években még sok az a 7 év,akár a nő az idősebb,akár a férfi.Minek vállaltál ekkora különbséggel kapcsolatot?
2017. ápr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek bonyolult lelkek. Az emberek általában meglehetősen egyszerűek, csak túl komolyan veszik egymást és főleg magukat.


Hadd menjen. Nem zárhatod el a világtól. Inkább azon dolgozz, hogy ne csak ellegyetek, mint a befőtt, mert így nem csoda, ha új izgalmakat keres. Miért akarna valaki húszévesen nyugdíjaséletet élni?

2017. ápr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Kis szeleburdi lány, még fiatal. Most szeretne élni."

Én azt tudom tanácsolni, hogy ne korlátozd semmiben.Ha el akarna menni ide-oda, akkor hadd menjen.Ha olyan a program,akkor menj vele, legyetek együtt.De ha te nem akarnál menni, akkor ne menj, nem kell mindig együtt lenni, add meg neki a teret és a szabadságot.Ha szeret ésfontos vagy neki,veled tervez, akkor úgysem fog megcsalni vagy más után nézni.

Viszont ha még nem áll készen egy kapcsolatra, akkor szerintem nem kéne, hogy húzza az időd.

Azt is érdemes átgondolni amúgy, hogy mikor akarnál házasodni és gyereket vállalni?Ha ilyen 1-2 éven belül, akkor nyilván a barátnőd ebben nem lesz partner.

Át kell gondolni,hogy mehet e így hosszú távon

2017. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kirándulni meg sétálni bameg, ilyen nyugger dolgok jó hogy nem érdeklik az ennyire pörgős lányokat. Szerencsétlen meg fogja unni ezt az életet veled és le fog lépni hamar.
2017. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!