Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, nektek bejön a hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön a hosszú haj fiúkon?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ha a párotok meg akarná növeszteni a haját. Vagy összejönnétek egy hosszúhajúval?

2018. márc. 7. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Kizáró ok
2018. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Vállig érő max. Az igénytelen rockerek taszítanak.
2018. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudtad, hogy férfiként _nincs jogod_ ehhez? :D
2018. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem mindenkinek áll jól a hosszú haj.


Számomra furcsa, de van, akinek iszonyatosan jól áll. :)

Pl.: [link]

[link]

[link]

2018. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Nalam nagy elony a husszu haj, mondhatni fetisem.
2018. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
42%
Nekem nagyon bejönnek a hosszú hajú pasik
2018. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Nekem bejön
2018. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán jönnek be, de azért a kapcsolatom nem teszem ettől függővé.
2018. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon nem.
2018. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Diavolino44 ***** válasza:
44%

Nem no vagyok, de elegge kompetens vagyok a temaban.


#5 hello Anita, cafolj meg ha nincs igazam. ;)

Illetve barki mas is irhat, ha hulyeseget irtam.


Hosszu haj, kifejezetten hatrany ismerkedesnel!

Az oltozkodes es a hajviselet, az bekategorizal egy tarsadalmi retegbe.

Pl ha meglatsz egy oltonyos nyakkendos ferfit, akkor azt gondolod, hogy ez a ferfi irodaban dolgozik, s legalabb egy kozepes jovedelme van. Holott lehet a ferfi munkamegbeszelesre megy egy kocsimosoban.

A hosszu haj ugyan ilyen, bekategorizal, hogy te rock vagy metall zenet szeretsz.

A pozitivum viszont az, hogy ha olyan lannyal talakozol mint Anita, aki rock es metall guru, nala oriasi elon lesz. Sot sokszor ez a kis dolog eleg, ahhoz, hogy kialakuljon szimpatia iranyodban.

Viszont a negativum az, az, hogy specializalodsz, s rengeteg potencial jeloltnel eleve rosszponttal inditasz. S nem kell, hogy mondja, hogy egy elso benyomas mennyit szamit, ugye. A tovabbi problema, sajnos a rockot es a metallt hallgato noi kozossegben nem duskalnak a csinos lanyok. S akik csinosak, (mert vannak) egy koncerten 50 ferfi hivja meg egy sorre, mivel a fiuknal eleg nepszeru ez a fajta zene szeretete.

Tovabbi problema, akikkel en talakoztam rock es metalt szereto lanyok, az en tapsztalataim alapjan, ertelmesebbek mint az atlag, (de ez lehet eleg szubjektiv) s nalunk nem az lesz vizvalaszto, hogy hosszu hajad van, hanem az, hogy ertelmes vagy-e.

Tovabbi negativum, hogy a hosszu haj nois vonas, s nagyon keves ferfinak all jol, s leginkabb annak akinek erosen karakteres ferfiarca van, mint pl Jason Mamoa, vagy akit a lany linket az elozo oldalon.

A kozizles, amit folyamatosan latunk hat a tudatalattira. Nem veletlen, ha kialakul egy trend az, vonzzo lesz egy no szamara, mert ezeket a frizurakat latja nap mint nap. Oltozkodesben is nem az extravgans hanem a hagyomanyos vonalat kovetoek lesznek “szexik”. Mert az mar beleegett a tudatalattiba.


Vegul volt, tinderes felmeres, is a temaban ugyanazok a sracok hosszu es rovid hajjas profillal voltak tesztelve, s sokkal sokkal kevesebb matchuk lett, a hosszu hajjal.


Viszont, ha ugy erzed, nem erdekel, s inkabb vagy egyedi, s indulsz hatrannyal ismerkedesnel, mintsem be allj a sorba az becsulendo.

Kapcsolatban novesztettem meg en is a hajamat. Egy ertelemes no, elfogadja, ezt, ott nincs baj, de elotte azert kerd ki a velemenyet. ;)

2018. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!