Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem akarok gyenege törékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok gyenege törékeny kiszolgáltatott nő lenni! Létezik olyan férfi aki ezt elfogadja és nem akarja a macsó megmentő szerepet játszani mellettem ne érzékeltesse azt hogy ő erősebb és jobb?

Figyelt kérdés
Nem szeretem ezeket a tipikus gyenge női szerepeket. Nem akarok én lenni az akit védeni kellene vagy biztonságban tartani. Párom egyenlőkent tekintsen rám és ne úgy nézzen rám hogy gyenge törékeny nő.

2018. márc. 11. 13:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Vannak ilyen - szerintem - kiegyensúlyozott felállást preferáló pasik, csak a többség simán lepapucsozza, urambocsá leb*zizza őket ebben a balkáni pocsolyában, amit Magyarországnak hívunk.
2018. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Folytatás: ezért nem hirdetik transzparensen, hogy ők ilyenek. Ki kell őket kutatni.
2018. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
Ilyen vagyok. De a nők nem ezt keresik.
2018. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Én is ilyen nőt keresek. De a magukat hozzád hasonlónak beállító nőknél eddig mindig kiderült, hogy azért bizonyos dolgokban mégiscsak kivételezni kellene velük, csak mert ők nők. Te nem ilyen vagy?
2018. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ha te nem vagy képes kiharcolni, hogy ne törékeny, gyenge nőként nézzenek rád, akkor nem lehetsz olyan erős és határozott. :)
2018. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Ahhoz nem kell harcolni egyáltalán. Csak rezzenéstelen arccal el kell viselni a környezet megütközését (és gondolatban felmutatni nekik a középső ujjad).
2018. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

"Nem akarok gyenege törékeny kiszolgáltatott nő lenni! "


Pedig az vagy, mert más viselkedésétől teszed függővé.

2018. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szándékosan félreértelmezed a női szerepeket (és a férfit is), ahogy azt divat manapság.


"Létezik olyan férfi"


Mindenféle férfi létezik,mindegyik típusból Dunát lehet rekeszteni. A te dolgod,hogy találj hozzád illőt, ebben nem ez a fórum fog segítséget nyújtani.

2018. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindig olyan párjaim voltak, akik legalább annyira erősek voltak, mint én (ez alatt persze nem a nyers fizikai erőt értem, mert férfiként abban erősebb voltam), de egyenlőként tekintettem rájuk.


Több olyan hobbim is van, aminél számít a fizikai erő is (sport például), sosem kellett a párom cuccait cipelnem, vagy segítenem, ahova én felmentem, oda ő is.



Persze ez csak akkor működik, ha nem váltogatod random, hogy most éppen gyenge nő akarsz lenni, most meg neked ne segítsen senki.

2018. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

"Persze ez csak akkor működik, ha nem váltogatod random, hogy most éppen gyenge nő akarsz lenni, most meg neked ne segítsen senki."


Ez nagy igazság. Legfontosabb a következetesség. Akinél ez nincs meg, arra nehéz felnőttként tekinteni.

2018. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!