Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig csak a "nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak a "nem akarok komoly kapcsolatot" pasi félék találnak meg? Na de miért?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem hogy miért csak ezek akadnak rám. Elég volt a szexkapcsolatból, ami az az egy is volt, de az is már az exel való szex volt. Mi lehet a gond? Lányok, ki van meg így, valami tanács? Pasik?

2017. aug. 10. 22:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%

Ne legyél magamutogató, figyelemfelkeltő r&banc.


22/f

2017. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%
A nem komoly meg a szexkapcsolat nem ugyanaz. Lehet oka, hogy megégette magát, és nem mer elköteleződni. Vagy. Nem akarja feladni a már felépített egzisztenciáját, és egy másik városba költözni hozzád. Vagy. Nem akarja a gyerekeidet nevelni (ha vannak). Vagy. Idősebb, akinek vannak gyerekei, és már nem akar többet.
2017. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

28 F vagyok eddig megszámlálhatatlan alkalommal hallottam már ugyan ezt lányoktól... azért nem volt még barátnőm és azért nincs még feleségem.


Ha vissza gondolok 15 évesen azt gondoltam, hogy legalább már 25 évesen együtt élek egy lánnyal, ha még jobban mennek a dolgok akkor egyetemre a barátnőmmel közösen fogok kivenni egy lakást.

Mikor egyetemen voltam az reméltem, hogy mire befejezem vagy dolgozok majd akkor lesz. 5 év telt el és dolgozok de még mindig nem jött össze semmi és egyre kevesebb időm-energiám van ezzel foglalkozni... de viszont vissza is hat egyre kevesebb energiám van miatta a munkában is egyre megerőltetőbb.

Persze ha legalább egy randinak még nem igazán nevezhető teázás/kávézás összejön egekbe repit és legyőzhetetlennek érzem magam annyi energiám van utána meg jön a szakadék mikor megint nem lesz semmi a dologból.

A legzavaróbb, hogy még egy igazi randi szintjére sem komolyodik a dolog. (Legalább, hogy legyen alkalmam egyet sétálni, megpuszilni, vagy megcsókolni... de nem ennyire sem komolyodhat a dolog....).

Nem értem, hogy tudja a legtöbb ide író lány a szemeteket kifogni...mikor rengetegen vannak magányosan akik épp az ellen tettjei annak amit le írtál.

2017. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Elso valaszolo egy bunko, de az o valaszanak egy racionalisabb es szalonkepesebb verzioja jutott eszembe: lehet h tul csinos es szexi vagy, van valami a kisugarzasodban amitol ugy gondoljak h te biztos "olyan" vagy. Pl. hangosan nevetsz, kozvetlen vagy, gyakran megerinted, felszabadult vagy, ilyesmi. Ebbol sokan arra gondolnak h na ez konnyuveru, megdugjuk-elhagyjuk, vege. Ez szomoru. :/ De van akinek mar annyi eleg h nagy a melledd, akkor ujra bekerulsz az "olyan" kategoriaba. Nem kell koldokig kivagott rucit felvenned, kb barmit csinalsz elkonyveltek konnyu nocskenek. Latod itt gyk-n is mennyi hulyeseget osszehordanak, h a szep lanyok naponta hatszaz levelet kapnak, csak csettinteniuk kell a himekert, alfa korhintaznak stb. Hirtelen ez jutott eszembe, mint egy lehetseges megoldas, de ha tobbet meselsz magadrol akkor kiderulhet, hogy rossz helyen tapogatoztam.
2017. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Interferencia ***** válasza:
69%
Olyan képet mutatsz magadról, akinek ez kell/másra nem tartanak érdemesnek.
2017. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
Kérlek részletezd...
2017. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Mert a férfiak valamiért úgy ítélnek meg, hogy maximum dugásra vagy alkalmas, nem vagy a szemükben egy barátnő típus. Ezt te tudhatod, hogy mi lehet az oka. Úgy viselkedsz, buta vagy, éretlen vagy, nincs személyiséged...
2017. aug. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Engem is ilyenek találnak be...állandó jelleggel. Nem vagy egyedül a problémával és az előttem kommentelőknek nincs igazuk. Nem vagyok buta, bármiről lehet velem beszélni, van diplomám, lehet velem viccelődni, laza vagyok és akkor is az ilyen érzéketlen p*csök találnak be. Lehet a szépségünk miatt, mert ha egy pasi megfektet egy gyönyörű nőt, akkor istenkirálynak érzi magát!
2017. aug. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én meg pont komolyat akarok. :D
2017. aug. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Mert a szemetek, a csak du.ni akarok tapasztaltabbak és bátrabbak. Ők mernek nyomulni.
2017. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!