Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy visszahúzódó, titokzatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahúzódó, titokzatos lányhoz hogy kerülhetnék közelebb?

Figyelt kérdés

Nem túl beszédes, nem tudom eldönteni, hogy érdeklem-e. Mindig mosolygós, meg kedves, rám is írt már párszor, de nem tudom, mi legyen a következő lépés. Szeretném jobban megismerni, de olyan elérhetetlennek tűnik.

Valami tipp?

Ő 20, én 22. Koliból ismerem.



2018. febr. 17. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Próbáld inkább személyesen, akkor látod a reakcióit.

Menjetek el együtt valahová, vagy ilyesmi.

Abból, hogy igent vagy nemet mond, már úgyis rájössz, érdekled-e.

Én is zárkózottabb vagyok, nem szeretek online vagy telefonon beszélgetni, látnom kell a másikat. Lehet, ő is jobban megnyílna kettesben egy nyugodt környezetben.

2018. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Hát ha már rád is írt párszor akkor annyira mégsem visszahúzódó. Ha az lenne akkor soha nem beszélt volna veled.

Mindenképp több közös programot, illetve több kommunikációt javaslok szóban és írásban is, hogy jobban megismerd. Úgy kell intézned hogy gyakran összefuss vele.

Menjetek társasággal akárhová először közösen, aztán majd egyszer egyedül csak őt hívdd el.

2018. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Elég visszahúzódó vagyok, én spec. jobban kedvelem az internetes beszélgetést az ismerkedés elején. Szerintem nyugodtan ráírhatsz, főleg, hogy ő is keresett korábban.
2018. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Kerüld! Minél zárkózottabb, annál flúgosabb.
2018. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

És élőben hogy viselkedik?

Én hasonló helyzetben vagyok, csak a férfi a kevésbé kommunikatív, és igazából el is van magában, neten nem tudom kiugrasztani, ott elérhetetlen, de élőben más a viselkedése.

2018. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!