Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Költözzünk vagy csak hátrálnán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözzünk vagy csak hátrálnánk egymást?

Figyelt kérdés

Gyógyszerészeti egyetemen vagyok első éves . A párom 300-km-re van tőlem (szülővarosomban). 1-2 hetente járok haza vonattal, de szörnyen hosszú az út, nagyon sokáig nem lehet igy bírni. A párom szívesen ide költözne de otthon jobb a fizetése és házat is épít közben. Ha ide költözne nem haladna az otthoni munkával, és kevesebb pénzt is kapna itt. Arról nem is beszélve ha majd évek mulva vissza költöznének (mert ott szeretnénk élni) kevesen fizetéssel is vennék vissza.

Arra gondoltam hogy talán 2 év múlva jöhetne (addigra a ház is félig kész lenne). Szerintetek csak veszítenénk az összeköltözéssel?


2018. márc. 12. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Felőlem azt csináltok, amit akartok
2018. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nektek kell eldönteni,de mintha meg is válaszoltad volna a magyarázatba a kèrdésed.
2018. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő szokott hozzád vonatozni? Vagy csak te mész mindig haza?

Talán ha ő is jönne, kicsit elviselhetőbb lenne az ingázás neked is.

Szerintem ne hagyja ott a házat meg a melót, ha jobbak a kilátások neki.

2018. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Kizárólag csak vonattal oldható meg? Esetleg autóval nem lenne gyorsabb? Menjen a párod is hozzád, ahogy az előző válaszoló javasolta.
2018. márc. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Én a párod helyében biztosan nem adnám fel a jól fizető munkahelyemet, és leendő házamat már bocs.


Ingázzon le ő is hozzád, ha látni akar, de ha hajlandóságot sem mutat rá, ott problémák vannak.


Köztünk 1000km volt, hol én jöttem ki hozzá, hol ő ment haza hozzám. Túléltük.

2018. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ő költözne, te meg inkább a házra vársz?

Nem volnék abban biztos, hogy 4-5 év múlva te leszel ott a háziasszony

2018. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!