Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen érveket tudtok mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érveket tudtok mondani, amivel rávehetném a barátnőmet hogy a szüleimhez költözzünk?

Figyelt kérdés
31 évesek vagyunk és 2 éve vagyok egy korombeli nővel. A barátnőm már össze akar költözni. Én mondtam neki hogy költözzön hozzánk. én a szüleimmel lakom. De ő külön albiba szeretne menni. Én nem akarok szüleimtől elköltözni és szerintem jobb ha velünk laknának a szüleim is. Egy kis külön lakrész lehetne a miénk, így sokkal egyszerűbb lenne
2016. máj. 31. 23:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem tudsz végre önállósodni?

Nem vagy már huszonéves egyetemista, hogy a szülőknél találj menedéket, férfi létedre pláne ciki.

Nincs az a pénz, amivel a pasim rávehetne arra, hogy költözzek oda a szüleihez.

2016. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Így sokkal könnyebb szerencsére olyan anyukám van aki mindenbe segít
2016. máj. 31. 23:42
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? 31 évesen a szüleiddel? Ez már önmagában is abszurd, de hogy még a barátnőddel is ott akarsz lakni náluk, ez már tényleg e felfoghatatlan kategória. Kényelmes a mamahotel, mi? Az agyamat eldobom. De most őszintén, gondolj bele, Te szívesen odaköltöznél az anyósodékhoz? Minden reggel őket akarnád látni? hogy mindent lássanak az életetekből? hogy mindenbe beleszóljanak? hogy véletlenül se váljon a kicsi szemük fényéből felnőtt, önellátó ember?
2016. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja akkor ő fog főzni meg mosni meg takarítani nektek???:-) A bnőd látja előre hogy ez nem fog működni!
2016. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miben kellene neked Anyukád segítsége?!

Talán korlátozott vagy valamiben?

Inkább neked kellene Anyukádnak segíteni.


Hogy mik vannak, megáll az ész. :-)

2016. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Hát anyukám főzne mosna ránk segítene medenbe stb.

Aranyos anyu. Barátnőmnek is jobb lenne

Ilyen érvekre gondoltam

2016. máj. 31. 23:55
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Már volt ez a (kamu)kérdés. Kizárt dolog, hogy barátnője legyen ilyen "férfinak".
2016. máj. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mint minden nő, a barátnőd is szeretne független, önálló életet élni veled. Ha ezt nem adod meg neki, úgyis dobni fog előbb-utóbb. Gondolkodj el ezen!
2016. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
Ja, kamukérdés sztem is amúgy.
2016. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
7. Dehogy kamu kérdés hogyne létezne ilyen nő. Sajnos én is voltam 3 évet ilyen pasival, hát borzalom ilyen pasival együtt lennni
2016. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!