Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy tudnam ravenni a felesege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam ravenni a felesegem hogy keressen egy teljes idos allast?

Figyelt kérdés

En teljes allasban dolgozok, o meg reszmunkaidot talalt de itt amugy is nehez teljes allast talalni.

Nem szereti a munkajat, sot kifejezetten utalja, ugyan ezt a melot teljes allasban biztos nem csinalna, nem is ezt tanulta, de a szakmajaban nem tud elhelyezkedni.

Csak azert nem hagyja ott mert en egyedul nem tudnek fizetni mindent, es vettunk neki egy autot aminek fizetni kell a torlesztojet.

Jelenleg anyoseknal vagyunk es aggodunk hogy hogyan jovunk ki a fizetesbol majd ha alberletbe megyunk mert nagyon dragak az alberletek, a fizetesem tobb mint fele arra fog elmenni, aztan ott a rezsi, kocsit kell tankolni, biztositasokat fizetni,adokat, kaja, stb


2018. ápr. 15. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Mondd meg neki, hogy nem jöttök ki ha el akartok költözni. Keressen másik állást, amit szeret is. Ennyi.
2018. ápr. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy, hiszen nem az a baj, hogy a feleséged nem akar dolgozni. Dolgozna ő, ha lenne munka. Ne őt győzködd, hanem a szemed tartsd nyitva, hátha találsz neki állást. Az se árt, ha szólsz a barátaidnak/ismerőseidnek, valamelyikük tudhat egy lehetőségről.
2018. ápr. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Te is írtad, hogy baromira nehéz valamit találni, akkor ne nyaggasd, hanem segíts neki találni valamit, mozgasd meg a kapcsolati rendszereteket, ismerősöket, mindent, keresgélj te is, ezzel tudsz a legtöbbet segíteni neki. A részmunkaidős melónak megvan az az előnye, hogy könnyebb mellette eljárni interjúzni, ha van jobb kilátásban, ezt érdemes kihasználni.
2018. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy valójában nem vele van a gond, hanem a hellyel ahol éltek?

Szerencsétlent hogy akarod rávenni a teljes idős állásra, ha nem talál ilyet, amire jelentkezhetne?

2018. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Sehogy, keress egy jobb állást. A nők nem pénztermelésre vannak, ezt már Ákos is megmondta.
2018. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem sok lehetoseg van teljes allasra de az apukaja fonok egy cegnel es siman eltudna intezni hogy ott dolgozzon. Nekem is segitett. Lehet hogy nem ugyan abban az epuletben lennenk de tudom hogy ez jo ceg.

O nem szereti azt a fajta munkat pedig nem nehez es sok no dolgozik ott

2018. ápr. 17. 03:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De lehet, hogy nem akar "apuci kislánya" lenni a cégnél, és tudod, mit, én sem akarnék, bár egyszer segítséget kértem tőle, mert nagyon el akartam jönni onnan, ahol akkor dolgoztam (nem saját cége apámnak, csak vezetőként ment onnan nyugdíjba, így vannak ismerősei), és tudod, mit, örülök, hogy mégsem jött össze (a munkakör meghirdetését vonták vissza, vagyis végül senkit nem vettek fel), mert csak apám miatt vettek volna fel, ahol meg most vagyok, ott a tudásomért kellek. Nagyon nem mindegy. Ha nem tudsz neki normálisan segíteni, akkor inkább hagyd békén.
2018. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kizárólag állásban gondolkodol, nagyon leszűkülnek a lehetőségek. Sokszor egy vödörrel a kézben ablakmosásért kopogtatva jóval többet lehet keresni. Hogy csak egyetlen ötletet mondjak.
2019. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!