Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A feleségem mindenáron gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem mindenáron gyermeket akar, én még nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tizenkét éve élünk együtt, mindég mondtam még nem alkalmas, még nem vagyunk rá készen, nekem még rengeteg dolgom volna, de egy ideje csak erőlteti, mivel tereljem el a figyelmét?
2018. jan. 3. 08:01
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
97%
Épp elég régóta húzod az idejét. Szakíts vele.
2018. jan. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
97%
Váljatok el. Ez egy olyan téma, amiben nincs kompromisszum, meg figyelemelterelés.
2018. jan. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom hány évesek vagytok de ha tudod hogy ő akar gyereket és azt is tudod hogy te nem akkor önző dolog volt 12 évet elvenni az életéből. Arról nem is beszélve hogy őt valószínűleg már szorítja az idő is. Döntsd el mit akarsz és ne kifogásokat keress meg eltereld a figyelmét hanem nyíltan beszéljétek meg.
2018. jan. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
93%
12 éve vagytok együtt és még ezek után sem akarsz gyereket? Feltételezem a 12 évből, hogy már nem 20-25 éves vagy. Itt lenne az ideje a gyerekvállalásnak. Mégis milyen rengetek dolgod van? Ez csak kifogás. Aki valóban szeretne gyereket, annak lesz is gyereke, nem jön mindenféle mellébeszéléssel, hogy még sok dolgom van, majd később. Nem elterelni kell a figyelmét, hanem leülni, és megbeszélni a problémát, a közös célokat. Ha a feleséged gyereket szeretne, te meg még nem, akkor viszont nem közösek a célok. Ha ennyire széthúztok, akkor inkább váljatok szét, és hagyjátok egymást, hogy mind a ketten megtaláljátok a megfelelő párt. Ne húzzátok egymás idejét.
2018. jan. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
53%
De borzaszto....atyam neked kar h szaporodjal kerdezo! En azt sajnalom az ilyen mocskoknak barmikor lehet gyereke, de szegeny no mar lehet meddo miattad, azt meg halabol ott is hagyod mikor bekattansz h apa lennel, hanyok toled!!!!!!
2018. jan. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem is értem, eddig hogy nem volt ez téma köztetek a 12 év alatt. Ha ennyire eltérnek a céljaitok, lehet el kéne egymást engedni, mert ez egy komoly probléma, és ne is álmodj arról, hogy eltereli bármi is a figyelmét, a gyerekkérdést nem lehet a szőnyeg alá söpörni (mást sem).
2018. jan. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
90%
#6 valószínűleg téma volt, csak a kérdező terelt, ködösített, az asszony meg reménykedett. Azért vastagon benne van az asszonyka is. Hagyja magát ennyi ideig hülyíteni ahelyett, hogy falhoz állítaná a pasit: vagy nekiállnak gyereket csinálni vagy elköszönnek egymástól.
2018. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
75%
Tudod, egy ilyen kérdésben egyszer eljön az igazság pillanata...nem lehet tovább húzni. Vagy belemész, vagy el fogod veszíteni. Én pont így jártam anno a menyasszonyommal.
2018. jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
61%

Kössetek kompromisszumot!

Hétfőn, szerdán és pénteken húztok gumit, a többi napon meg nem!

2018. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
91%
Keress egy nőt aki nem akar gyereket, őt meg engedd el.
2018. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!