Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kicsit furcsán érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit furcsán érzem magam, mert véletlenül megláttam, hogy a párom, több lányra rákeresett a facebookon. Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez kb a tini kategóriába tartozna, de nekem alig volt exem és nehezen birkózom meg azzal, hogy a párom ismerősei közül a legtöbb lány "megvolt". Nem tudom, hogy kell-e aggódjak, mert azt mondja, hogy nagyon szeret, én vagyok az igazi stb. 5 éve vagyunk együtt és 3 éve együtt is élünk. Jól kijövünk...mégis most elbizonytalanodtam.


A kérdést megelőzve ő kért meg, hogy keressek rá a facen az egyik étteremre, hogy mi az ajánlat és kidobta az előzményeket.


2018. ápr. 17. 11:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Olyan érzés, mintha titkai lennének. Mindig áradozik, hogy csak én vagyok és senki más..mégis az egyik lány, akire rákeresett, vagy 4-5 névvariációt beírt, mire kidobta.
2018. ápr. 17. 11:57
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ilyet mindenki csinál.

Én is, pedig a jelenlegi páromnál jobbat nem is kívánhatnék. Mégis meg szoktam nézni időnként az exeimet, mert érdekel, hogy mi van velük, még ha nem is kommunikálunk.


37/N

2018. ápr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

" vagy 4-5 névvariációt beírt, mire kidobta."


Nyilván azért, mert annyit nem foglalkozik vele. Érted, uyge? HA annyira fontos lenne neki, akkor tudná, hogy keresse. ;) Lehet, hogy csak eszébe jutna valaki.


Egyébként most én is megnéztem a saját facebookom, most kiadott pár pasi nevet, akikre rákerstem. - Mert eszembe jutott, ismerős volt és megláttam a hírfolyamban valakinél, régi ismerős, megnéztem, mi van vele, stbstb.


HA érzed, hogy fontos vagy neki, mert érezteti, akkor fölöslges hülyeségeken pörögnöd, mert neki valszeg ez nem számít, te meg most pár keresésen féltékenykedsz...


De aztán te tudod, szerintem ezen hót fölöslges pörögnöd.

Maximum ha hónapokon keresztül uyganazt a lányt nézegeti, majd akkor kezdj el kételkedni esetleg, hogy miért. De így minek?

N

2018. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt eldöntöttem, hogy bármennyire is kísért, nem nézek bele többet a telefonjába
2018. ápr. 17. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem nincs baratnom de sokszor megnezegetek ezt azt a facen. Pl tok idegen csajt is megnezek mert meglatom a kepet es nem tudom hova tenni aztan rakeresek megnezegetem a kepeit es hopp beugrik hogy ki o aztan kb ennyi :D nem kell nagy ugyet csinalni
2018. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fb arra van, hogy embereket keress rajta.
2018. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!