Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Sokat telefonozunk. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat telefonozunk. Lehet hogy kihűlt a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy mikor a párommal itthon kettesben vagyunk, akkor folyton a telefont nyomkodjuk. Nem is beszélhetünk egymással. Persze vannak közös programok is (séta pl), de ahogy hazaerünk egyből a telefon a kezébe kerül és le nem teszi. Aztán persze én is ezt teszem. Vagy pl szeretkezés után is kb azonnal ez van. Már szóvá tettem neki, de azt mondja ő nem érzi ezt problemanak.


Szerintetek én gondolom ezt problemanak vagy ti is így gondoljátok?


2018. ápr. 30. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

sajna elég általános jelenség.. ettől még nem hűlt ki, de szerintem nagyon fontos a minél több minőségi idő. ez lehet a lejtő teteje, ha fokozódik a helyzet, és már nem is beszélgettek, nincs közös program csak punnyadtok.


egy kapcsolat akkor hűl ki legtöbbször, ha nem tesznek èrte a felek. nem úgy működik ám hosszú távon egy jó kapcsolat, hogy semmit nem kell tenni érte, csak minden hepi...szépen tudatosan figyeljetek oda, hogy pl szex után ne ez legyen az első, bújjatok össze, beszélgessetek, meg persze találkatok közös érdeklődési kört, valamit, amit együtt tudtok csinálni. nektem nem szabad hagyni, hogy kihűljön, melegen kell tartani tudatosan.

2018. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 iamaveryniceguy ***** válasza:
Akkor lenne probléma, ha az egymással aktívan töltött idő közben is ezt csinálja.
2018. ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad hagyni, hogy függőség legyen a dologból. Javaslom a "tisztelet" applikációt.
2018. máj. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!