Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Már félig kihűlt a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már félig kihűlt a kapcsolatom, szinte megszokássá vált minden mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 05:29
 1/7 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő.

És úgy érzem az élettársam hanyagol mind szex téren mind beszélgetés kapcsolattartás részén is.

Nem tekint rám nő ként csak anya ként.

2015. máj. 17. 05:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál vele beszélni erről? 41/F
2015. máj. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te egyedül nem sokat. De ti ketten rengeteget. Ne fojtsd magadba az érzéseidet. Nyíltan mondd el a párodnak, hogy milyen gondokat látsz a kapcsolatotokban. A továbbiak az ő reakciójától függenek.
2015. máj. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ugyanilyen helyzetben férfiként (ki nem?).


Mi leültünk, és megpróbáltuk megbeszélni (ő hozta eredetileg fel). Nagyon sok mindent kipróbáltunk, tudatosan elkezdtünk olyan programokat beiktatni, amiket régen szerettünk, de valahogy kikopott a kapcsolatból, abbahagytam egy pár olyan dolgot, ami miatt ő azt érezte, hogy otthon is csak a hátam nézni, és természetesen ő is hozott áldozatokat.


De ez csak csak úgy megy, ha őszinték vagytok egymással, és senki nem üti el két poénnal a dolgot. Ha ő is őszintén megmondja, hogy például miért nem kívánja már annyira a szexet (akkor is ha ez rád vagy rá nézve esetleg "sértő"), és komolyan nem megsértődtök ezen, hanem a megoldást keresitek. Egyedül nem fog menni, lehetsz bármilyen csoda nő, ha neki ez így jó, és kisujját nem akarja majd mozdítani akkor sajnos nem lesz változás.


(már nem vagyunk együtt, de ettől még működhet, nálunk sem ez vetett véget a kapcsolatnak végül, és utána még 2 évig együtt voltunk)

2015. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem már elmondták. Egy kapcsolatot ápolni kell, napi szinten, és mindkét félnek. Ennek hiányában előbb-utóbb ellaposodik, kiüresedik.
2015. máj. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kezdetben sem volt szerelmes a férjed, csak beleerőltették egy házasságba, mert talán jött a gyerek. Akkor meg nem kell csodálkozni.
2015. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem lett erőltetve semmi!

Ő is ugyanúgy akarta mint én.

2015. máj. 19. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!